برگزاری کنسرت بزرگ رضا شیری در گچساران +زمان و مکان

به گزارش توازن ، مدیر بنیاد ملی خورشید کبری ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن  از ولایت مداری، صبر و شکیبایی حضرت فاطمه به عنوان ویژگی هایی بارز آن حضرت یاد کرد و خواستار الگو سازی رفتار آن حضرت در خانواده‌ها شد.

پروین تاجگردون تصریح کرد: باید تلاش شود با تکیه بر تعالیم همه معصومین و توسل به ارواح طیبه آنان، ظرفیتی در خودمان به وجود بیاوریم تا افراد موثر و تحول آفرینی همچون حضرت فاطمه زهرا (س) باشیم.

وی اظهار داشت : این کنسرت به مناسبت روز ولادت حضرت زهرا(س) و بزرگداشت مقام شامخ زن و مادر با هدف ایجاد نشاط و سرگرمی و ارائه هنر موسیقی  از ساعت ۱۸ طی دو سانس برای شهروندان درسالن مذکور برگزار می شود.

خانم تاجگردون نقش و حضور ارزشمند بانوان در عرصه های اجتماعی را با اهمیت خواند و الگوپذیری از شخصیت کامل و بی بدیل دخت رسول خدا( صلی الله علیها و آله )را برای تمام زنان مایه ی آرامش و سعادت در زندگی عنوان کرد.

مدیر بنیاد ملی خورشید کبری یادآور شد علاقمندان جهت تهیه بلیت کنسرت بزرگ رضا شیری بصورت  حضوری به آدرس: گچساران، ابتدای خیابان بلادیان جنب پمپ بنزین فولادی نژاد طبقه فوقانی بانک پارسیان، آژانش گردشگری دیار تور گنبد و جهت خرید سریع اینترنتی بلیت از لینک زیر:  http://arkheh.com/event/130 اقدام و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های ذیل : ۰۷۴۳۲۲۲۰۰۲۷ -۰۷۴۳۲۲۲۰۰۴۷ -۰۲۱۸۸۹۹۳۵۵۲۰۹۱۲۳۸۸۴۶۳۴تماس حاصل فرمایید .


Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.