تشکیل پرونده قضایی در رابطه با تیراندازی به مجتمع مسکونی دادگستری گچساران

چکیده: بازیار دادستان عمومی و انقلاب شهرستان گچساران گفت: پرونده قضایی در رابطه باحادثه تیراندازی فرد یا افرادی ناشناس به سمت مجتمع مسکونی دادگستری گچساران تشکیل شده است.

به گزارش توازن، بازیار دادستان عمومی و انقلاب شهرستان گچساران در گفت‌وگو با خبرگزاری میزان گفت: پرونده قضایی در رابطه باحادثه تیراندازی فرد یا افرادی ناشناس به سمت مجتمع مسکونی دادگستری گچساران تشکیل شده است.

وی در تشریح جزئیات این حادثه گفت: حوالی ساعت ۳ و ۳۰ دقیقه بامداد امروز ۲۹ بهمن ماه فرد یا افرادی ناشناس با شلیک حدود ۱۲ گلوله به سمت درب پارکینگ مجتمع مسکونی کارکنان دادگستری معروف به میدان سه راهی گچساران، نسبت به تخریب درب پارکینگ و خودرو‌های همکاران اقدام کرده و متواری می‌شوند.

بازیار افزود: در بررسی‌های انجام شده این فرد در ابتدا به شلیک یک تیر و سپس به صورت رگباری به باک خودرو‌های پارک شده اقدام کرده است.

وی همچنین با اشاره به اینکه هدف ایجاد انفجار و رعب و وحشت میان مردم بوده است، ادامه داد: از طریق دوربین‌های مداربسته مجتمع مسکونی و اطراف آن در حال رصد هستیم.

این مقام قضایی در شهرستان گچساران اضافه کرد: شورای تامین جلسه فوق العاده برگزار و اقدامات و پیگیری‌های لازم از سوی دادستانی و نیروهای امنیتی در حال انجام است و پرونده در دست رسیدگی است.

وی افزود: دراین رابطه یک نفر مظنون شناسایی شده است و اخبار تکمیلی متعاقبا اعلام می‌شود.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.