عملیات اجرایی همراه سرای بیمارستان بی بی حکیمه (س) گچساران آغاز شد

به گزارش توازن ، رئیس دانشگاه علوم پزشکی  کهگیلویه و بویراحمد در آیین کلنگ‌زنی این پروژه ضمن تقدیر از همت بلند بانی خیر گفت:« با توجه به مراجعه بسیاری از مردم از شهرستانهای همجوار به بیمارستان بی بی حکیمه (س) ، ساخت همراه سرا ی بیماران یک ضرورت بود که امروز به همت بانی خیر بزرگوار با ساخت این همراه سرا مشکلات همراهان بیمار در شهرستان حل خواهد شد.

اورنگ ایلامی در ادامه گفت: این همراه سرا در زمینی به وسعت یک هزار متر مربع و زیر بنای ۸۰۰ متر مربع در سه طبقه و شامل ۶۰تخت ساخته خواهد شد.

ایلامی با اشاره به اینکه ساخت همراه سرا با نیت خیر و کاهش آلام و رنج همراهان بیمار شده و از فشار عصبی و استرس آنها کم خواهد کرد اظهار کرد: امید است با بهره برداری این طرح خدمات شایانی به بیماران و همراهان آنان ارائه دهیم.

وی  گفت :این اقامتگاه شامل پذیرش، آسایشگاه های زنانه و مردانه، نمازخانه، آشپزخانه ، سرویس بهداشتی و رستوران است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی  کهگیلویه و بویراحمد خاطر نشان کرد در صورت تامیین اعتبار این طرح در بازه زمانی  18 ماهه به بهره برداری خواهد رسید.

شایان ذکر است ساخت این همراه سرا که به همت بانی خیر جناب غلامرضا تاجگردون خیر نیک اندیش و عضو هیئت امنای مجمع خیرین سلامت کشور ساخته می شود کار بسیار بزرگ و ارزشمندی است و یکی از اساسی ترین نیاز این شهرستان است که بحمدالله محقق می شود.


Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print
دیدگاه خود را در این زمینه بنویسید:
  1. شرمنده از معرفی گفت:

    خداوند قطعا این کار خیر را پاداشی در خور خواهد داد .دکتر خدایی کارهات بایسته.

  2. ناشناس گفت:

    درود بر این خیر

  3. گچساران گفت:

    درود بر این خیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.