۲۰ هزار میلیارد اعتبار برای عمران روستاهای کشور اختصاص یافت

به‌ گزارش توازن ، غلامرضا تاجگردون روز چهارشنبه در آیین بهره برداری طرح هادی روستای رودبال گچساران در جمع خبرنگاران افزود: از این میزان اعتبار اختصاص یافته بیش از ۵۰ درصد تاکنون جذب شده است.

وی ادامه داد: چهار هزار و ۲۰۰ میلیارد ریال اعتبار در بودجه سال آینده برای اجرای طرح هادی در روستاهای کشور پیش بینی شده است.

تاجگردون اظهار داشت: دولت توجه ویژه ای به عمران و آبادانی روستاها دارد و خدمات نظام به روستائیان در مقایسه با دولت های قبل تفاوت بسیار چشمگیری داشته است.

وی گفت: هم اکنون عملیات اجرایی طرح هادی در روستاهای هدف گردشگری دیل، سربیشه و مارین، بی بی حکیمه ، امامزاده ضامن و چم بلبل، شهرستان های گچساران و باشت آغاز شده است.

تاجگردون تصریح کرد: طرح هادی روستای رودبال با اعتباری بیش از ۹ میلیارد ریال هم اکنون به بهره برداری رسیده است.

وی گفت: چهار هزار و ۵۰۰ متر مربع در این روستا ساماندهی فضا از جمله سنگ فرش انجام شده است.

معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور هم با بیان اینکه تاکنون طرح هادی در ۳۸ هزارو ۲۰ روستای کشور تهیه شده است اظهار داشت: هدف از اجرای طرح هادی توسعه و عمران روستاها، تامین عادلانه امکانات از طریق ایجاد تسهیلات اجتماعی، تولیدی و رفاهی، هدایت فیزیکی روستا و ایجاد تسهیلات بهبود مسکن روستاییان است.

محمد رضا شاملو گفت: هدف از سفر به شهرستان گچساران بازدید از فعالیت های عمران روستایی بنیاد مسکن شهرستان و ارزیابی فعالیت ها و اقدامات صورت گرفته بنیاد مسکن است.
وی افزود: بر اساس شیوه ایی که در بنیاد مسکن و انقلاب اسلامی کشور جاری است، بازدیدهای دوره ای از مناطق کشور انجام می شود و در پایان این بازدیدها یک ارزیابی کلی از اقدامات و فعالیت های بنیاد مسکن صورت گرفته و در نهایت با بررسی مسائل و مشکلات موجود تصمیمات لازم اتخاذ می شود.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.