یک روز با تاجگردون در گچساران و باشت+تصاویر

چکیده: نماینده مردم گچساران و باشت از روستاهای حوزه انتخابیه بازدید و از نزدیک امورات آنها را مورد بررسی قرار داد.

نماینده مردم گچساران و باشت از روستاهای حوزه انتخابیه بازدید بعمل آورد.
به گزارش توازن، روز گذشته(سه شنبه) بازدید از کارهای عمرانی روستاهای تلخاب بیدک، سرتنک بیدک، چاه تلخ، لیراب و سرابیز از جمله امورات انجام شده غلامرضا تاجگردون بود.


تاجگردون همچنین در روز گذشته همراه با معاون بنیاد مسکن کشور و مسئولین استانی و شهرستانی، زمین چمن روستای سادات را نیز افتتاح و مورد بهره برداری قرار داد.

نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی در خصوص زمینهای چمن گفت: بیش از ۴۰ مورد چمن مصنوعی در دولت تدبیر و امید در مناطق روستایی و کمتر توسعه یافته شهرستان های باشت و گچساران احداث شد.

وی بیان کرد: از این میزان چمن ورزشی ۳۰ مورد از محل اعتبارات نفت احداث شده که بیش از ۱۲۰ میلیارد ریال اعتبار برای ساخت آنها هزینه شد.
تاجگردون گفت: زمین چمن مصنوعی فوتبال روستای سادات لیشتر در زمینی به مساحت یک هزار متر مربع با چهار میلیارد و ۴۰۰ ریال اعتبار افتتاح شد.
وی ابراز کرد: در دهه فجر امسال زمین چمن مصنوعی روستای مردان معصوم به مساحت یک هزار متر مربع و با چهار میلیارد ریال اعتبار بهره برداری شد.


نماینده مردم گچساران و باشت در این بازدید نیز در روستای نارگ موسی از توابع شهرستان باشت حضور یافت و امورات آنجا نیز مورد بررسی قرار گرفت. تاجگردون در خصوص این روستا در صفحه شخصی خود نوشت: بعد از افتتاح گاز شش روستا منجمله نارگ موسی سرزده رفتم روستای نارگ موسی. اگر چه لوله های اصلی کشیده شده بود ولی هنوز کپسول گاز بود و بشکه های در حال تبدیل ذغال. امیدوارم به زودی این کار هم انجام شود. دو سه سال پیش که در همین فصل رفتم روستا نمیشد راحت وارد روستا شد و گل و خاک اجازه نمیداد. خوشبختانه جاده خوب و بهسازی کامل و انشالله گاز هم تمام میشود.

آخرین برنامه و جلسه روز گذشته موضوع توسعه پایدار منظومه روستایی گچساران بود که تاجگردون معتقد است این شهرستان باید به عنوان یک پایلوت مورد اقدام قرار گیرد.
وی همچنین در این خصوص در صفحه شخصی خود نوشت: زیر ساختهای لازم انجام شده و اکنون وقت توجه به توسعه پایدار است. بدون زیر ساختها که برخی معنی آن را نمیفهمند نمیتوان به توسعه پایدار و اشتغال دست یافت. شاهراههای اصلی کشیده شده است. تمام روستاهها گازرسانی شده اند. همه روستاهها دارای راه آسفالته هستند. آب و برق همه روستاهها مشکل خاصی ندارد. برای تمام زمینهای مستعد کشاورزی تامین آب شده و یا در حال اجراء است. طرح هادی روستاهها انجام شده. امکانات ورزشی در اکثر روستاهها مهیا شده و اکنون وقت توجه بیشتر به این منظومه برای توسعه پایدار است.

عکس: حیدر عدالتی نژاد

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.