جانبازان پرچمداران عزت و آزادگی و سربلندی کشور هستند

به گزارش توازن ، حسین قائدگیوی در این دیدار با گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزمند انقلاب اسلامی و یاد و خاطره شهدای انقلاب، آسایش و امنیت موجود در کشور را دستاورد جانفشانیها و از خود گذشتی  رزمندگان در طول هشت سال دفاع مقدس برشمرد .

وی اظهار داشت عرصه ی پاسداری از دین خدا و سربازی در راه عزت ، استقلال و حفظ امنیت ایران اسلامی ، بسی ایمان ، ایثار و جوانمردی طلب می کند که این خصایص را رزمندگان اسلام در حماسه هشت سال دفاع مقدس با تمام وجود معنی کردند .

قائدگیوی تصریح کرد: امروز وظیفه سنگین حفظ و حراست از دستاوردهای شهدا و جانبازان بر دوش یکایک ما مسئولین و کارگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی می باشد.

 این مقام مسئول  تصریح کرد:حضور در کنار ایثارگران و جانبازان به انسان روحیه و قوت قلبی مضاعف می دهد و مطمئن هستم که دعای خیر جانبازان و ایثارگران انقلاب اسلامی در موفقیت مسوولان و خادمان کشور بسیار تأثیرگذار است.

رئیس اداره ثبت اسناد و املاک دوگنبدان اظهار امیدواری نمود که با تجلیل شایسته از مقام شامخ شهدا ، جانبازان و ایثارگران یاد و خاطره حماسه های دوران دفاع مقدس را زنده نگه خواهیم داشت و جامعه رادر برابر توطئه ها و هجمه های فرهنگی بیمه خواهیم نمود .

قائدگیوی اظهار داشت : قدر و منزلت جانبازان نزد خداوند متعال بسیار زیاد است ،چرا که آنان پرچمداران عزت و آزادگی و سربلندی کشورویادگاران هشت سال دفاع مقدس و شهدای والامقام در کشور ما هستند.

این تصویر یک مشخصه آلت خالی دارد؛ نام فایل آن IMG-20190211-WA0033.jpg است
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.