انقلاب اسلامی جنگ را تبدیل به عزت کرد

به گزارش توازن  مردم ولایت‌مدار و انقلاب شهرستان گچساران روز دوشنبه با حضور پرشور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن با اتحاد و یکپارچکی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را در کنار یکدیگر جشن گرفتند تا برگ زرین دیگری در صفحات پر افتخار این شهرستان ثبت شود.

مردم شهرستان گچساران در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در زیر بارش باران ، بار دیگر با نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و آرمان‌های امام راحل و شهدای انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.

راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن در این شهرستان ۹:۳۰ دقیقه صبح از میدان امام خمینی (ره) آغاز شد و در مصلی تجمع کردند.

پیر و جوان، زن و مرد در کنار مسؤولان و اقشار مختلف در طول مسیر با مشت‌های گره‌ کرده و سر دادن شعار «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل» و «مرگ بر آل‌سعود خائن» نشان دادند که با عظم ملت ایران دشمنان این مرز و بوم کوچک‌ترین خدشه‌ای نمی‌توانند به انقلاب اسلامی ایران وارد کنند.

سردار رحیم لیالی ازمعاونت سیاسی ستاد کل نیروهای مسلح در سخنرانی پایانی یوم الله ۲۲بهمن در جمع مردم گچساران با اشاره به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ،گفت:با توجه به چند مسئله مباحثم را مطرح می کنم و ۷۰درصد از مملکت ما انقلاب را ندیدند و در میان همه انقلاب های جهان انقلاب اسلامی مردمی ترین انقلاب در تمام دنیاست.

وی افزود: انقلاب اسلامی ایران امروز تبدیل به درخت تناوری بنام چهل سال شرف و عزت و افتخار شده است.

لیالی با اشاره به دستاوردهای انقلاب تصریح کرد:انقلاب اسلامی با ۲۳۰هزار خون شهید در عرصه خدمت رسانی چه کرده است و در تمام عرصه ها انقلاب خدمتی که به مردم کرده است که در تاریخ ایران کم نظیر است و البته حق مردم فراتر از این موضوع است.

وی افزود:در عرصه های مختلف رشادت ها و جانفشانی مردمان این استان را بارها دیده ام،در تاریخ ایران اینگونه به ملت خدمت نشده است.

لیالی اظهار کرد:ما برای این انقلاب اسلامی چه کاری کرده ایم و این هنر امام راحل بوده است که همین الان مردم فدایی انقلاب شوند.

وی تصریح کرد:انقلاب ما این است که انفجارنوری بود که امام بزرگوارمان از دل قرآن بیرون آورد و به قلب این ملت ایمان و عزت و اقتدار داد.

لیالی افزود:به نظریکی از اندیشمندان غربی وقتی ادیان دیگر را بررسی می کنند تنها یک دین را پیدا کردم که ارتباط با رسول اکرم را قطع نکرده است وآن اسلام با گفتمان شیعی و اندیشه ولایت فقیه است که این مهم را تحقق بخشیده است.

وی تصریح کرد:غرب و شرق ازپیروزی  انقلاب اسلامی با گفتمان شیعی متعجب شدند،و همه جریان ها زیر بیرق امامراحل گرد هم آمدند.

لیالی گفت:انقلاب ما یک عیار بنام امام و امت دارد،این جریان اصیل انقلاب هیچکسی را سند ششدانگ نداده است.

وی اظهار کرد:آیا مجلس و قوه مجریه دوستدار غرب ایا می تواند این مسیرنورانی انقلاب را طی کند؟ رهبری فرمودند ۲۲بهمن روز شکوه اقتدار و اتحاد ملت است.

لیالی افزود:مشکلات اقتصادی داشته باشید دشمنان شادمان خواهند شد،این بیان صریح قرآن است.تنها اتقلابی است که تنان بحران های موجود در دنیا برای نظام های سیاسی تعریف سده است از پیش رو برداشته است.

ازمعاونت سیاسی ستاد کل نیروهای مسلح تصریح کرد:از سال ۶۸به صورت غیر مستقیم سال ۷۳ به صورت مستقیم و ۱۹سال می فرمایند سال اقتصادی.امروز این مشکلی که می خواهند ایجاد کنند تنها غربی ها می توانند ۳۰درصد در کشورمان مشکل ایجاد کنند.

وی افزود:۷۰درصد از مشکلات کشور مربوط به درون کشور است و انوقت وزیری افتخارش این است که حتی یک مسکن نساخته است.

قدرت را زمانی که قدرت وجود دارد بایدنقد کرد،مسئولین باید تک تک به این ملت فهیم و بزرگوار جواب دهند

لیالی تصریح کرد:این درد را باید کجا بگوییم، درحالی که امروز هم سید حسن نصرالله و شیخ زکزاکی به مسیولین ما پیام تبعیت از ولایت می دهند.

وی درادامه افزود:اگر ارتباط بین امام و امت برقرار باشد مردم مشکلی نخواهند داشت.

لیالی با بیان اینکه انقلاب اسلامی به همراه خود استقلال، خودکفایی، آزادی را به همراه آورد گفت: این انقلاب همچنین راه و رسم استقلال، سربلندی، خودکفایی و خوداتکایی را همچنین به ملت ایران آموخت.

ازمعاونت سیاسی ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه  : انقلاب اسلامی جنگ را تبدیل به عزت کرد،گفت : امروز ثبات، امنیت و اقتدار ایران اسلامی موجب هراس دشمنان این مرز و بوم شده است.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.