افزایش نشاط اجتماعی مهمترین رویکرد مجموعه مدیریت شهری است+ گزارش تصویری از جشن بزرگ انقلاب

به گزارش توازن، رئیس شورای اسلامی شهر دوگنبدان در این آیین ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر اظهار داشت : یکی از چشم اندازهای شهرداری و شورای پنجم شهر دوگنبدان افزایش نشاط اجتماعی و کاهش آسیب‌های اجتماعی است.

سیدناصرحسینی افزود:نشاط، امید به آینده، خشنودی و رضایتمندی افراد جامعه از جمله شاخصه‌های کلیدی برای شناسایی جوامع توسعه یافته است، شهری که در آن شادی و نشاط نباشد، شهر توسعه‌یافته نیست.

حسینی با بیان اینکه افزایش نشاط اجتماعی مهمترین رویکرد مجموعه مدیریت شهری است اظهار کرد: مجموعه مدیریت شهری تلاش می‌کند، برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی خود را طی سال به صورت متداوم اجرایی کند.

وی انقلاب اسلامی را ثمره خون شهدا دانست و گفت : انقلاب اسلامی امانتی است که به برکت خون شهدا به دست ما رسید و باید پاسدار این امانت باشیم که دنباله انقلاب امام حسین است .
حسینی تصریح کرد : انواع توطئه‌هایی علیه این نظام شده لذا ما باید بدانیم برای هر مسیری راهی برایمان وجود دارد و بن بستی در دین ما نیست و باید نسبت به راه و مسیر امام و انقلابی که چهل سال خار چشم دشمنان شده پایبند باشیم و آنرا پاس بداریم .

شهردار دوگنبدان هم اظهار داشت: دستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی باید برای جامعه و به ویژه نسل جوان تبیین شود که درخت تنومند ۴۰ ساله انقلاب به همین راحتی به دست نیامده است.
مسعود ظفری با بیان اینکه دهه فجر بزرگترین جشن انقلاب اسلامی است افزود: پیروزی انقلاب اسلامی سرآغاز حاکمیت ارزش های الهی در جامعه و نشان از اسلامیت و جمهوریت نظام است.
وی بیان کرد: دهه فجر بهترین فرصت برای بازبینی کارنامه عملکرد مدیران است و باید دستاوردهای نظام و انقلاب اسلامی را به عموم شهروندان معرفی کرد.

دوگنبدان در جشن بزرگ انقلاب میزبان هنرمندانی نظیر حمید لولایی – خاله شادونه – مسعود روشن پژوه و گرگعلی طنز پرداز بومی منطقه ای بود.

اجرای نمایش، سرود، موسیقی واز جمله برنامه های مراسم جشن بزرگ انقلاب بود.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.