پیام برنامه های دهه فجر اتحاد و همدلی مردم و مسئولان است+گزارش تصویری


به گزارش توازن ، جشن انقلاب به مناسبت ایام‌الله دهه فجر صبح روز دوشنبه، ۱۵ بهمن‌ماه در دبیرستان ابوریحان پادوک خیرآباد از توابع بخش مرکزی شهرستان گچساران برگزار شد.

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری گچساران در آیین جشن انقلاب ضمن گرامیداشت ایام مبارک دهه فجر، اظهار داشت: پیروزی انقلاب به این راحتی و سادگی به دست نیامده، زیرا این پیروزی مدیون خون هزاران شهید بوده و حال وظیفه همه ما حفاظت و پاسداری از ارزشها و آرمانهای خون شهداء که جان خود را در راه میهن عزیزمان داده، راه و اهداف آنان را ادامه داده و همیشه پیرو خط ولایت فقیه باشیم.

فرهام جلیلی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص بصیرت افزایی و مقابله با جنگ نرم دشمن، اضافه کرد: برپایی چنین جشن هایی برای زنده نگه داشتن نام انقلاب و افزایش بصیرت و آگاهی دانش آموزان بسیار مهم است.

جلیلی گفت: حضور پرشور مردم در جشن انقلاب نمونه بارز پایبندی به ارزش های ماندگار است.

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری گچساران ناامید سازی مردم نسبت به انقلاب اسلامی را از جمله نقشه های شوم دشمنان علیه نظام اسلامی بیان کرد و یادآور شد: باید با اجرای برنامه های دقیق و پویا امیدآفرینی را در بین اقشار مختلف مردم همراه با غرور ملی و ایجاد امید نسبت به آینده را زنده کرد که برای تحقق آن بصریت افزائی جزو ضرورت ها می باشد، چرا که بدون بصیرت و دشمن شناسی، تبیین دسیسه های دشمنان میسر نخواهد شد.

وی تصریح کرد : پیام اصلی برگزاری برنامه های سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در راستای تقویت اتحاد، همدلی و وفاق ملی بین مردم و مسئولان درتمام سطوح است.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print
دیدگاه خود را در این زمینه بنویسید:
  1. ناشناس گفت:

    خیلی خوب بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.