خبرنگاران در کنار نقد منصفانه راهکار ارائه کنند

به گزارش توازن ، سید ناصر حسینی در نشست با اصحاب رسانه که با حضور شهردار دوگنبدان برگزار شد، اظهار داشت: همه اعضای شورای شهر و شهرداری از مشکلات شهر آگاه بوده و دنبال یک راهکار و برنامه مدون برای رفع مشکلات حوزه مدیریت شهری هستیم.

این تصویر یک مشخصه آلت خالی دارد؛ نام فایل آن شورا.jpg است


وی با بیان اینکه سهم شورای شهر رسیدگی به مشکلات عموم مردم است، نقد منصفانه را زمینه توسعه شهری و آگاهی مردم در جامعه دانست و گفت: بر همین اساس خبرنگاران در کنار نقد منصفانه باید مسایل را به درستی تحلیل کرده و راهکار ارائه نمایند.
حسینی با بیان اینکه نقد منصفانه را لازمه کار خود می دانیم گفت: رسانه باید مشکلات را به ما منتقل کند تا مورد آسیب شناسی قرار داده شود.
رئیس شورای اسلامی شهر دوگنبدان با اشاره به اینکه از همه خبرنگارانی که عملکرد شورای شهر و مجموعه شهرداری را منصفانه نقد کنند استقبال می کنیم، تصریح کرد: انتظار ما از خبرنگاران این است که در کنار نقد منصفانه عملکرد شورای شهر و شهرداری را اطلاع رسانی کنند تا مردم با در نظر گرفتن وضعیت قبلی و فعلی شهر، عملکرد شورای شهر و مجموعه شهرداری را قضاوت کنند.
رئیس شورای شهر دوگنبدان در ادامه عنوان کرد: بین مدیران ادارات و نهادها وحدت ، همدلی و صمیمیت ایجاد کنید چرا که اگر روزی در دستگاهی اختلاف نظری باشد بالاخره پایان می‌یابد و پشیمانی برای کسانی می ماند که نقد منصفانه نزده‌اند.
سیدناصر حسینی در پاسخ به برخی انتقادات در زمان اختلافات با شهردار دوگنبدان گفت: در زمان بروز اختلافات به این نتیجه رسیدیم که بعضی به دنبال سوءاستفاده از این حواشی هستند و دنبال استفاده ابزاری از اصلاح و اصول هستند.
وی افزود: چقدر خوب است انسان در سخت‌ترین تنگناها نیز اصول خود را حفظ کند من در زمان انتخاب شدنم به عنوان یکی از اعضای شورای شهر دوگنبدان شاید نخستین فردی بودم که در پی تماس فرمانداری عنوان کردم که من یک اصولگرا هستم.
رئیس شورای شهر دوگنبدان تصریح کرد: بعضی افراد یا سیاسی نیستند و تا تعبیرشان از اصلاح و اصول غلط است، من در دور گذشته واقعیت امر به اصولگراها رای ندادم برای اینکه من با بسیاری از افراد مهم و در راس اصولگرایان گچساران مشورت کردم و بسیاری از ریش‌سفیدان نیز با شنیدن دلیل قانع‌کننده من موافق رای دادن من به غیر از اصولگرایان بودند.حسینی تاکید کرد: ۹۰ درصد اصولگرایان به تاج‌گردون رای دادند و آخرین نفر نیز آقای عبدالکریم قاضی‌فر بود که در مسجد رادک وی را دعوت کرده و سخنرانی نیز کردند.
وی تصریح کرد: من از انتخابم پشیمان نیستم زیرا فضای پیشرفت و آبادانی شهرمان تغییر کرد باید بپذیریم آقای تاج‌گردون برای شهر ما سنگ تمام گذاشت وی بچه همین منطقه بوده و ما فامیل نسبی هستیم زیرا به قول لراها از همدگیر اولاد داریم به این دلیل آقای تاج‌گردون را بر دوست اصولگرای خود ارجحیت دادم و اجازه از مسئوولان ارشد اصولگرایی گرفتم.
حسینی افزود: نخستین اصولگرایی که از بزرگان اصولگرایی اجازه گرفت و رای داد سیدناصر حسینی بود و هیچ‌کس دیگری این کار را نکرد.
وی گفت: من متولد ۴۹ هستم با آقای موحد، حسینی، جعفری و مرحوم نبی‌زاده بوده‌ام و با آقای تاج‌گردون نیز بوده‌ام من با ۴ اصولگرا و یک اصلاح‌طلب در کارهای سیاسی دخیل بوده قطعا در علم سیاست یک پیراهن بیشتر پاره کرده‌ام.
حسینی ادامه داد: از اختلاف نظرم با شهردار پشیمان نبودم زیرا بر موضع خود ایستادم ما مسایل را موشکافی کردیم و دلیل اختلاف نظر خود را پیدا کردیم وقتی دلیل پیدا شد و وقتی متوجه شدیم به مثلی که میگوید” به میش می‌گوید بدو به گرگ می‌گوید بگیرش” ، نشستیم دست برادری به هم دادیم زیرا جناح‌های سیاسی فضایی سردرگمی در بین مجموعه شهرداری و شورا ایجاد کرده بودند که ما اگر به خود نمی‌آمدیم فضای بدتر از شرایط کنونی پیش می‌آمد.
حسینی ادامه داد: من یک اصولگرا هستم و اگر دست و پایم را قطع کنند دست از اصول و عقایدخود بر نخواهم داشت.
رئیس شورای شهر دوگنبدان گفت: فضا برای کار و عمران آماده است اگر همه دست به دست هم بدهیم یکسال می‌توانیم گچساران را آباد کنیم.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.