سرانه فضای سبز دوگنبدان افزایش یافت

به گزارش توازن ، شهردار دوگنبدان در نشستی با اصحاب رسانه گفت: در شهرستان گچساران تا کنون بالغ بر ۸۳ هزار نهال در نقاط مختلف این شهرستان کاشته شده که از این تعداد ۴۶ هزار نهال آن در طول یک سال گذشته بوده است.
مسعود ظفری افزود: توسعه‌ فضای سبز و ایجاد پارکهای محله ای شاخص مهمی در بسته های مدیریت شهری است.
ظفری خاطرنشان کرد: آماده‌سازی چنین فضایی مورد استقبال مردم واقع می‌گردد و مردم به ایجاد نمودن چنین فضاهایی علاقه نشان می‌دهند و این امر نشان‌دهنده این است که شهر دوگنبدان نیازمند ایجاد فضای سبز شهری بیشتری است.
وی با تاکید بر ضرورت حفظ محیط زیست افزود: توجه به محیط زیست به عنوان میراثی برای نسل های آینده، امری مهم و ضروری است.
ظفری بیان کرد: شهرداری و شورای شهرستان دوگنبدان سیاست خود را بر بلوار سازی، شبکه معابر شهری و سرانه فضای سبز در این شهرستان قرار دا ده است.
شهردار به تشریح برنامه‌های دهه فجر پرداخت و گفت : در حال حاضر در این شهرستان ۳ بلوار در دست احداث است که زیر سازی ۲۴ کیلومتر بلوار در این شهرستان اجرا شده است.
ظفری عنوان کرد: بلوار پناهپوری طولانی ترین بلوارهای در دست اقدام است که در دو فاز و به طول ۱۶ کیلومتر با اعتباری بالغ بر ۶ میلیارد تومان اجرا می شود.
وی گفت: این بلوار بیمارستان تأمین اجتماعی در فلکه نرگسی را به بهشت زهرا در گچساران متصل خواهد کرد.
شهردار دوگنبدان خاطر نشان کرد: متصل کردن بلوارشهید تاجگردون به دیگر نقاط شهر که در حال حاضر به صورت مقطع است از دیگراولویت های این نهاد است.
ظفری بیان کرد: افتتاح فاز اول بلوار ۲۱ جنوبی به بافت فرسوده و کلنگ زنی فاز دوم این پروژه افتتاح بلوار گلستان، افتتاح مخزن آب دو هزار متر مکعبی از دیگر پروژه های شهرداری دوگنبدان در دهه فجر است.
شهردار دوگنبدان تصریح کرد : تبیین دستاوردهای مهم نظام اسلامی در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب برای تنویر افکار عمومی ضرورت دارد.
وی گفت: دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران باید با تاکید بر وحدت و با هدف‌گذاری دقیق و همه جانبه تبیین شود.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.