جشن بزرگ انقلاب با حضور هنرمندان مطرح کشور برگزار میشود

به گزارش توازن، شهردار دوکنبدان ضمن گرامیداشت ایام‌الله دهه فجر اظهار داشت: ترویج فرهنگ انقلاب در جامعه، ارج نهادن به شهروندان، توسعه نشاط اجتماعی و… با مشارکت، وحدت و همدلی مردم از اهداف این مراسم است.

مسعود ظفری تاکید کرد: در همین راستا مجموعه امورفرهنگی شهرداری و شورای اسلامی شهر دوگنبدان با هدف ترویج فرهنگ مهربانی و نوع دوستی اقدام به برگزاری چنین برنامه‌ای در این سطح کرده است که امیدواریم نتیجه لازم به دست آید و این امر به عنوان یک سنت حسنه نهادینه شود.

وی افزود: خوشبختانه در سال‌های اخیر برنامه‌های فرهنگی مختلفی در شهر به‌منظور نشاط ‌آفرینی اجرا شده است و ما نیازمند ارتقای سرمایه‌های اجتماعی با ایجاد موج پویایی و نشاط در شهر هستیم.

ظفری گفت: اگر به دنبال توسعه هستیم باید به توسعه اجتماعی توجه شده و بخشی از توسعه اجتماعی در گرو نشاط اجتماعی است.

شهردار دوگنبدان با بیان اینکه این مراسم با حضور هنرمندان برجسته کشور در شهرستان برگزار می‌شود اظهار داشت: دوگنبدان در جشن بزرگ انقلاب میزبان هنرمندانی نظیر حمید لولایی – خاله شادونه – مسعود روشن پژوه و گرگعلی طنز پرداز بومی منطقه خواهد بود و امیدوار هستیم این مراسم شاد و متنوع در خور شان مردم شهرستان و به نحو احسن برگزار شود.

وی دوگنبدان با اشاره به زمان و مکان برگزاری جشن بزرگ چهل سالگی انقلاب گفت: این جشن پانزدهم بهمن ساعت ۱۹ الی ۲۳ در مجموعه شهید بشارت (روبروی بهزیستی) برگزار می‌شود.

ظفری با بیان اینکه انقلاب شکوهمند اسلامی ایران در مدت چهل سال دستاوردهای بزرگی داشته است افزود: باید دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران را برای مردم تبیین کرد.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.