نمایشگاه دستاورد‌های چهل ساله انقلاب در گچساران افتتاح شد+تصاویر

به گزارش توازن ، فرماندار گچساران در آیین گشایش این نمایشگاه با گرامیداشت دهه فجر و ایام فاطمیه گفت: باید به گذشته خود افتخار کنیم و به آینده امیدوار و قدردان خون شهدا باشیم و این امیدواری را در جامعه تزریق کنیم.

این تصویر یک مشخصه آلت خالی دارد؛ نام فایل آن IMG-20190202-WA0067.jpg است

علی خوان پایه بیان کرد: باید با تدبیر، استفاده از منویات رهبری و همت، شهرستان مهریز را بسازیم و خدمتی ارزنده به همشهریان ارئه دهیم.

وی ادامه داد: غرفه های این نمایشگاه نشانه خدمات ارزنده به مشتریان و ابتکارات ارزشمند سازمان‌های دولتی و غیر دولتی به شهروندان است.
خوان پایه تصریح کرد : بیشتر خدمات انجام شده در زمینه های مختلف در سالهای بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در این شهرستان اجرا شده است.
وی ادامه داد: با وجود توطئه های مختلف، تحریم و فشار اقتصادی انقلاب اسلامی در مسیر رشد و پیشرفت در حرکت است و این فتنه ها تاکنون نتوانسته مانع راه نظام انقلاب اسلامی ایران شود.
فرماندار گچساران تصریح کرد: با وجود همه مشکلاتی که دشمن سر راه نظام اسلامی قرار داده، خدمات و دستاوردهای شکل گرفته در این ۴۰ سال قابل تقدیر است.
خوان پایه همچنین به نقش همراهی مردم در پیروزی های نظام اسلامی اشاره کرد و گفت: نظام جمهوری اسلامی در ۴۰ سال گذشته خدمات ارزشمندی به مردم ارائه کرده است.
وی گفت: خدمات ارائه شده در حوزه‌های مختلف در چهل ساله گذشته بر کسی پوشیده نیست و اطلاع رسانی این خدمات به مردم ضروری است.
مسئول برگزاری نمایشگاه دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب نیز در این آیین از عوامل برگزاری این نمایشگاه قدردانی کرد و افزود: نمایشگاه دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب با مشارکت تمام دستگاه‌های اجرایی شهرستان تا ۲۲ بهمن در مصلی دوگنبدان برپاست.
مسلم کرمی گفت: در این نمایشگاه دستگاه‌های اجرایی شهرستان عملکرد خود را در قالب پاورپوینت، کلیپ، تبلیغات محیطی، بصری و عکس در معرض دید بازدیدکنندگان قرار داده اند.
وی خاطرنشان کرد: این نمایشگاه به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با همدلی، همراهی و همکاری همه ادارات، برای ارائه خدمتی آسان به مردم شریف شهرستان برپا شده است.
نمایشگاه دستاوردهای چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با هدف آشنایی نسل جوان با انقلاب اسلامی، دوران دفاع مقدس و دستاوردهای نظام در سالهای پس از پیروزی انقلاب اسلامی برپا شده و در این نمایشگاه جامعه و به ویژه نسل جوان به شیوه‌ای هنرمندانه در جریان اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی قرار می‌گیرند.
گفتنی است این نمایشگاه صبح ها از ساعت هشت تا ۱۲ و بعد از ظهرها از ساعت ۱۵ تا ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.