۱۲بهمن یادآور طلوع فجرو رهایی ملت ایران از ظلم استبداد است

به گزارش توازن ، امیرحسین نوروزی طی پیامی آغاز دهه مبارک فجر و چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را به ملت شریف ایران به ویژه مردم متدین و ولایی شهرستان گچساران تبریک گفت.
در متن پیام رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گچساران آمده است: دهه فجر سرمایه عظیم نظام اسلامی است که به همت امام خمینی(ره) متولد شد و الگوی تمام عیاری که با نام این نهضت شکل گرفت،امروز در تمامی جهان شناخته شده است.
اینجانب بعنوان خدمتگزار مردم عزیز کشور با تبریک ایام الله دهه مبارک فجر و ۲۲ بهمن ، سالروز پیروزی انقلاب اسلامی به ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی، یاد و خاطره بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و همه فجر آفرینان و شهیدان همیشه جاوید انقلاب اسلامی را گرامی می دارم و
این دهه فرخنده را به همه ملت ایران به ویژه خانواده شهدا و ایثارگران معزز که نقش بی‌بدیل آنان در تمامی موفقیت‌ها و سربلندی‌های این مرز و بوم همواره آشکار بوده و هست تبریک عرض می‌نمایم و بالندگی شجره‌ی طیبه‌ی انقلاب اسلامی را به برکت رهبری ولایت فقیه، حرمت خون شهدا، صلابت ایثارگران و همت عالی ملت ایران مسألت می نمایم تا این مهر پر فروغ به طلیعه‌ی عالم تاب استقرار حکومت موعود بپیوندد.
امیدوارم حضور گرانقدر مردم شهرستان گچساران همگام با سراسر ایران اسلامی در جشن های انقلاب اسلامی به خصوص راهپیمایی ۲۲ بهمن، مانند گذشته موجب سربلندی و اقتدار نظام جمهوری اسلامی گردد. (ان شاء الله)

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.