تاجگردون: فرد خاصی با بدهکاری ۵ هزار میلیارد تومانی ‌بدون هیچ مشکلی آزاد است+تصاویر همایش همدلی

غلامرضا تاجگردون در “همایش همدلی در سایه سار چله عزت” اظهار داشت: اگر همگان در کشور کنار هم باشیم و یک میلیون شغل ایجاد کنیم می توانیم تعداد بیکاران را ثابت نگه داریم اما رکود حاکم بر کشور این فرصت را از ما گرفته است.

نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس افزود: اگر ۷۰۰ هزار شغل ایجاد کنیم  سالانه ۳۰۰ هزار نفر به جامعه بیکار ما اضافه می شود که تعدادی از این جمعیت را جوانان استان ما تشکیل می دهد.

وی با تاکید بر اینکه کار،شغل و معیشت بدون پول امکان پذیر نیست، تصریح کرد: شغل بعد از تامین پول مهم ترین فاکتور فضای کسب و کار است، اگر فضای کسب و کار ایجاد نشود مسئولان بیش از همه تحت فشار قرار می گیرند.

وی با بیان اینکه مسئولان کشور هرکدام در زمینه شغل و فضای کسب و کار وظیفه خاص خود را دارد، افزود: همه باید برای ایجاد فضای کسب و کار تلاش کنیم.

تاجگردون گفت: ما هرچه در توان داشتیم برای توسعه استان به کارگرفتیم و اکنون ۱۶ استان از نظر اعتبارات عمرانی کمتر از کهگیلویه و بویراحمد اعتبار دریافت می کنند و زور ما بیشتر از این نمی رسد.

نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت در مجلس، اظهار داشت:  در حال حاضر چه کسی جرات می کند در خودروی یک سرمایه گذار بنشیند وگرنه در روزهای بعد باید منتظر هجمه هایی از سوی افراد خاص باشد.

وی با اشاره به حضور در یکی از برنامه های تلویزیونی، گفت: <<مجری سوال کرد به نظر شما مدیر یک بانک چقدر باید حقوق بگیرد؟ گفتم هفته پیش شهرستان بودم پیرمردی جلویم را گرفت و گفت” تو مشکلی نداری در تهران نشسته ای و ماهانه دو میلیون حقوق می گیرید” و بهتر است که بگویم تفاوت دیدگاه در تهران و سایر شهرها تا این حد است.

تاجگردون افزود: این در حالی است که داماد فرد خاصی ۵ هزار میلیارد تومان بدهکار است و بدون هیچ مشکلی راست راست می گردد.

وی بیان کرد: بسیاری از سرمایه گذاران تماس می گیرند که جرات سرمایه گذاری ندارند و بانک ها با آنها همکاری نمی کنند.

تاجگردون با تاکید بر اینکه باید فضای کسب و کار باز شود، اظهار داشت: مبنای این جلسه خوب است اما باید به جای ما سرمایه گذارانی باشند که  توضیح دهند چرا سرمایه این استان را در سایر استان ها سرمایه گذاری می کنند.

نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس عنوان کرد: باید واکاوی کرد که چرا قوامین و آرمان  450 میلیارد تومان سرمایه این استان را در سایر استان ها هزینه می کند.

وی گفت: ما سه نماینده اصولگرا، اصلاح طلب و معتدل با هم هماهنگ هستیم  وهمدلی و همراهی لازم را داریم البته شاید ضعف هم داشته باشیم.

تاجگردون تاکید کرد: هرکجا خطا کردیم گردن ما را بزنید هرجور احساس کردید ما می توانیم کار کنیم ما پای کار هستیم. 

وی با تاکید بر اینکه تخلف حتی یک متر زمین هم برای ما مهم است و باید با متخلف برخورد شود، افزود: باید فضای کسب و کار در استان روان شود.

عملگرایی مسئولان موجب توسعه استان کهگیلویه وبویراحمد می‎شود

عدل هاشمی پور در این همایش اظهار داشت: برای رسیدن به توسعه راهی جز عمل کردن به وعده‌ها نیست زیرا با حرف نمی شود به توسعه رسید.

وی با تاکید بر اینکه باید همدیگر را تحمل کنیم و خودزنی‌ها را کنار بگذاریم، عنوان کرد: امیدوارم این نشست خروجی خوبی برای رفاه و معیشت مردم داشته باشد و از گذشته ها درس بگیریم زیرا فردا دیگر شاید مسئولان فعلی نباشند.

هاشمی پور با تاکید بر اینکه هزینه، کیفیت و زمانبدی در اجرای برنامه ها مهم است، افزود: از فرصت ها استفاده کنیم زیرا در صورت گذشت زمان دیگر امکان برگشت نداریم.

وی با بیان اینکه مجمع نمایندگان با هدف توسعه با وجود اختلاف سلیقه در کنار همدیگر هستند، ادامه داد: انتظار می رود سپاه فتح مشابه این برنامه ها را در شهرستان ها نیز برگزار کنند.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.