استاندار نسبت به تفاوت آئین معارفه دو فرماندار واکنش نشان داد

به گزارش توازن و به نقل از تسنیم، علی محمد احمدی ‌شب گذشته در نشست با خبرنگاران اظهار داشت: بنای حضور در معارفه و تکریم فرماندار گچساران را نداشتم ولی به دلیل حضور مهدی جمالی‌نژاد معاون عمرانی وزارت کشور در این شهرستان با هدف بازدید از برخی پروژه‌های عمرانی به ناچار حضور پیدا کردم.

وی با تاکید بر اینکه رشد پایدار در گرو رشد متوازن است، عنوان کرد: هیچ گونه عمدی برای متمایز برگزار شدن دو آئین معرفی فرمانداران کهگیلویه و گچساران وجود نداشت و برای مردم تمام مناطق استان احترام قائلم و همه را با یک چشم می‌بینم.

احمدی خاطرنشان کرد:  فرمانداران شهرستان‌های ۸ گانه استان نماینده دولت بوده و برای ما محترم هستند و فرصت ها به صورت عادلانه تقسیم می‌شود و فرمانداران هر منطقه را به دلیل اینکه نماینده مردم هستند، احترام میکنیم.

وی با بیان اینکه سیاست زدگی در نقاط مختلف استان متفاوت بوده و در گچساران حساسیت آنچنانی وجود ندارد، ابراز کرد: ما مجبور میشویم حتی برخی اوقات برای تعویض یک بخشدار به صورت فوریتی اقدام کنیم و البته گفتم بنده قرار نبود برای تودیع و معارفه بروم، معاون وزیر کشور در گچساران برنامه داشت ما هم در گچساران به اتفاق معاون وزیر حضور داشتیم .

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.