تاجگردون: خدمات نظام جمهوری اسلامی هرگز با گذشته قابل قیاس نیست

به گزارش توازن، غلامرضا تاجگردون در گفت وگو با خبرگزاری خانه ملت با اشاره به دستاوردهای انقلاب گفت: بخش‌های مختلف اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی در این ۴۰ سال دچار تحولات اساسی شده است؛ به نظر بنده اینکه بخواهیم وضعیت اکنون را با قبل از انقلاب مقایسه کنیم اجحاف است چراکه در حال حاضر امکاناتی که مردم در اختیار دارند هرگز با قبل از انقلاب قابل قیاس نیست.

خدمات نظام جمهوری اسلامی هرگز با گذشته قابل قیاس نیست

نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: وضعیت راه‌ها، جاده‌ها، فرودگاه‌ها، امکانات آموزشی و فرهنگی، تالارها حتی عرصه کتاب و دانش نشان می‌دهد که بسیار پیشرفت کردیم. در حال حاضر با اینکه کتاب به اندازه کافی وجود دارد اما کتاب‌خوان نداریم؛ اگر بخواهیم از نظر کلی دستاوردها را با قبل از انقلاب مقایسه کنیم هرگز قابل قیاس نیست و فکر می‌کنم یکی از ظلم‌ها به انقلاب این است که بخواهیم وضعیت کنونی را با قبل مقایسه کنیم.


رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس اظهار داشت: قبل از انقلاب تنها یک روستا در کشور گازرسانی شده بود اما در حال‌حاضر چند هزار روستا گازرسانی شده حتی در شهرها نیز همین‌طور است و می‌توان گفت ۱۰۰درصد بسیاری از روستاها و شهرستان‌ها امکانات اینچنینی دارند؛ قبل از انقلاب استان‌هایی داشتیم که یک متر هم آسفالت نداشت اما استان‌ها و شهرستان‌ها اکنون دارای بزرگراه، آزادراه و حتی فرودگاه هستند.

با وجود تمام محدودیت‌ها، دستاوردهای بسیاری کسب کردیم

عضو شورای‌عالی اقتصادی قوای سه گانه تصریح کرد: خدمات نظام جمهوری اسلامی در جهت خدمت به مردم با گذشته قابل مقایسه نیست اگرچه مشکلاتی نیز وجود دارد و شاید می‌شد بهتر از این خدمت‌رسانی یا بهره‌برداری کرد اما مردم اگر بخواهند مقایسه کنند باید این خدماتی که دریافت کردند را در کنار محدودیت‌هایی که ایجاد شده قرار دهند.

رئیس کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۹۸ مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: با محدودیت‌های بسیاری از جمله ۸ سال جنگ و قریب به۴۰ سال تحریم رو به رو بودیم اما باز هم به دستاوردهای خوبی رسیدیم.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.