تشییع پیکر شهید مدافع امنیت در باشت

به گزارش توازن و به نقل از ایرنا، آیین تشییع پیکر پاک شهید ستوان یکم «الله نظر صفری» امروز دوشنبه با حضور مسئولان استانی،شهرستانی و اقشار مختلف مردم برگزار شد.
فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد در حاشیه این آئین به خبرنگار ایرنا گفت:صداقت و پشتکار در انجام وظیفه از ویژگی های شهید ستوان یکم صفری است.
سردار مهدی انصاری افزود:برخورد قاطع با عوامل ناامنی از مهم‌ترین مأموریت‌های این نیرو است که تا پای جان برای تحقق آن تلاش می شود.
وی بیان کرد:تأمین امنیت عمومی از حیاتی‌ترین نیازهای جامعه و رسالت نیروی انتظامی است که کسانی که در این راه جان خود را از دست می دهند جایگاه والایی نزد خداوند دارند.
نیروی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد ۸۹ شهید تقدیم ایران اسلامی کرده است.
شهید «الله نظر صفری» پس از تشییع در زادگاه خود روستای چالموره در نزدیکی پل بریم از توابع شهرستان باشت در استان کهگیلویه و بویراحمد به خاک سپرده شد.


روستای چالموره دارای ۴۰۰ تا ۵۰۰ نفر جمعیت است.
تیراندازی افراد ناشناس به خودروی نیروی انتظامی در شهر ماهشهر از توابع استان خوزستان سبب شهادت ۲ نفر از ماموران کادر و وظیفه کلانتری ۱۳ این شهرستان شد.
بامداد شنبه افراد ناشناس در بلوار آیت الله خامنه ای شهرستان بندر امام خمینی(ره) خودروی گشت کلانتری ۱۳ این شهرستان را با سلاح کلاشینکف مورد هدف قرار دادند.
این حادثه حدود ساعت ۳۵ دقیقه بامداد رخ داد و در پی آن یک مامور وظیفه به نام محمد رضا رفیعی نسب در همان محل به شهادت رسید و ستوان یکم «الله نظر صفری» نیز پس از انتقال به بیمارستان حاج معرفی ماهشهر، به دلیل شدت جراحات وارده به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
بر اساس شواهد، سرنشینان یک دستگاه پژو به سمت خودرو گشت پلیس اقدام به تیراندازی کرده اند.
شهید الله نظر صفری سال ۱۳۵۲ در روستای چالموره از توابع باشت دیده به جهان گشود و سال ۱۳۷۷ در نیروی انتظامی باشت مشغول به خدمت شد.
این شهید والا مقام سه ماه پیش برای ادامه خدمت به استان خوزستان رهسپار شد.
شهید الله نظر صفری دو فرزند دختر چهار و ۱۵ساله و نیز یک پسر ۱۲ ساله دارد.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.