تاجگردون، حق و حقوق را به ما یادآوری کرد

چکیده: زمانی که آقای تاجگردون برای اولین بار به باباکلان آمد ما درخواست تانکر داشتیم، چون آنقدر فراموش شده بودیم و خدمات رسانی به ما نشده بود که توقعاتمان در حد تانکر شده بود، در واقع آقای تاجگردون حقوق ما را به ما یادآوری کردند، این خدمات حق مردم فهیم باباکلان بوده و بیشتر از اینها هم حقشان است.

غلامرضاتاجگردون نماینده شهرستان های گچساران و باشت اخیرا در پست اینستاگرام خود به جلسه اخیر شورای اسلامی روز جمعه ۵بهمن و صحبت مهرناز بهزادی دهیار روستای باباکلان درباره مشکل اینترنت فورجی این روستا اشاره کرده است،لازم به ذکر است مشکلی که برای این روستا در اولویت است و بهزادی در جلسه آن را ذکر کرد اشتغال این روستا بوده است، مسئله ای که نه فقط برای روستای باباکلان، بلکه برای کل شهرستان گچساران و استان کهگیلویه و بویراحمد تبدیل به مسئله ای کلیشه ای شده است. اما واکنش بهزادی به این پست درخور توجه است.  
مهرناز بهزادی در واکنش به پست اینستاگرامی پیج غلامرضاتاجگردون نماینده شهرستان های گچساران و باشت گفت: تمام خدماتی که در این ۵، ۶ ال اخیر انجام شده حق ما بوده و باید زودتر از اینها انجام می شد، ولی خوب به همت آقای تاجگردون در این چند سال اخیر خدمات ارزشمندی از جمله پروژه گازرسانی انجام گرفته، که در دوره های قبل نظر بر این بود برای انجام پروژه گازرسانی اگر باباکلان را به نزدیک گچساران انتقال دهیم به صرفه تر خواهد بود.
کتابخانه و سالن ورزشی و طرح انتقال آب کشاورزی برای اشتغال زایی نیز ظرفیت هایی ایجاد کرد. اما زمانی که آقای تاجگردون برای اولین بار به باباکلان آمد ما درخواست تانکر داشتیم، چون آنقدر فراموش شده بودیم  و خدمات رسانی به ما نشده بود که توقعاتمان در حد تانکر شده بود، در واقع آقای تاجگردون حقوق ما را به ما یادآوری کردند، این خدمات حق مردم فهیم باباکلان بوده و بیشتر از اینها هم حقشان است.
در دوره های قبل ما نماینده ها را بعد از انتخابات دیگر نمی دیدیم، ولی آقای تاجگردون هر ۶ماه حداقل یکبار به باباکلان بازدیدی دارند و مشکلات را از نزدیک می بینند. مطمئنا کم و کاستی هنوز هم وجود دارد و هیچ کسی منکر آن نیست و امیدواریم حل شود.
اینترنت فورجی به دلیل فاصله زیاد و مشکل رفت و آمد برای روستا مسئله ای ضروری است. برای کارهای اینترنتی با حجم بالا  مثل مرکز سلامت، دهیاری، دستگاه پوز مغازه دارها بخصوص در ایام عید، کارگزاری بیمه روستایی برای صدور شناسه پرداخت، راه اندازی شعبه بانک که امتیاز آن گرفته شده است اینترنت پرسرعت نیاز است. البته مسئولان پیگیر بوده اند و آقای تاجگردون شخصا چندبار پیگیر شده اند ولی متاسفانه مشکل پهنای باند داریم و انتظار داریم با پیگیری های بیشتر حل شود. 

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.