استفاده از خودروهای دولتی در استان داد استاندار را در آورد+فیلم

در سال‌های اخیر یکی از سوژه‌های داغ و همیشگی برای رسانه‌ها استفاده از خودروهای پلاک قرمز توسط برخی مدیران در وقت غیر اداری بوده که البته با وجود حساسیت افکار عمومی این سنت نامیمون و ناپسنده هنوز به جایی نرسیده است.

یکی از خواسته‌های همیشگی مدیران ارشد کشوری و استانی عدم استفاده از خودروهای پلاک قرمز در وقت غیر اداری بوده ولی انگار گوش شنوایی در این زمینه وجود ندارد تا جایی که در مراسمات تشییع و تدفین در دورافتاده ترین مناطق و روستاها این خودروهای پلاک قرمز جولان می‌دهند.

استاندار معتقد است استفاده از خودروهای پلاک قرمز در وقت غیر اداری برای انجام کارهای شخصی فاصله مردم با مسئولان را بیشتر می‌کند و می‌گوید:  مردم این روزها دلشان می‌خواهد صدایشان شنیده شود و برای شنیدن صدای مردم باید فاصله مردم و مسئولان کم شود.

علی محمد احمدی افزود: هیچ مدیری حق ندارد جلوی چشم مردم فرزندش را با ماشین پلاک قرمز به مدرسه ببرد و اگر مدیری فهم ‌و درک این مسأله را ندارد اشکال ساختاری از نظام نیست.

وی با تاکید بر اینکه مسئول جمهوری اسلامی باید در تراز عامه مردم حرکت کند، گفت: با چنین حرکتی این موضوع به ذهن مردم متبادر  می‌شود که این مدیر چه حق و امتیازی دارد که در روز روشن از امکانات بیت‌المال استفاده می‌کند و همین امتیازات است که فرزندان مسئولان را آقازاده بار می‌آورد.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.