استفاده از خودروهای دولتی در استان داد استاندار را در آورد+فیلم
استفاده از خودروهای دولتی در استان داد استاندار را در آورد+فیلم
جولان خودروهای پلاک قرمز مدیران کهگیلویه و بویراحمد در وقت غیر اداری داد استاندار را درآورد.

در سال‌های اخیر یکی از سوژه‌های داغ و همیشگی برای رسانه‌ها استفاده از خودروهای پلاک قرمز توسط برخی مدیران در وقت غیر اداری بوده که البته با وجود حساسیت افکار عمومی این سنت نامیمون و ناپسنده هنوز به جایی نرسیده است.

یکی از خواسته‌های همیشگی مدیران ارشد کشوری و استانی عدم استفاده از خودروهای پلاک قرمز در وقت غیر اداری بوده ولی انگار گوش شنوایی در این زمینه وجود ندارد تا جایی که در مراسمات تشییع و تدفین در دورافتاده ترین مناطق و روستاها این خودروهای پلاک قرمز جولان می‌دهند.

استاندار معتقد است استفاده از خودروهای پلاک قرمز در وقت غیر اداری برای انجام کارهای شخصی فاصله مردم با مسئولان را بیشتر می‌کند و می‌گوید:  مردم این روزها دلشان می‌خواهد صدایشان شنیده شود و برای شنیدن صدای مردم باید فاصله مردم و مسئولان کم شود.

علی محمد احمدی افزود: هیچ مدیری حق ندارد جلوی چشم مردم فرزندش را با ماشین پلاک قرمز به مدرسه ببرد و اگر مدیری فهم ‌و درک این مسأله را ندارد اشکال ساختاری از نظام نیست.

وی با تاکید بر اینکه مسئول جمهوری اسلامی باید در تراز عامه مردم حرکت کند، گفت: با چنین حرکتی این موضوع به ذهن مردم متبادر  می‌شود که این مدیر چه حق و امتیازی دارد که در روز روشن از امکانات بیت‌المال استفاده می‌کند و همین امتیازات است که فرزندان مسئولان را آقازاده بار می‌آورد.

  • منبع خبر : تسنیم