تاجگردون در صفحه شخصی اش چه نوشت؟

چکیده: نماینده مردم گچساران و باشت در سفر دو روزه خود به حوزه انتخابیه اش در جلسات و بازدیدهای مختلفی حضور داشت و آنها را از طریق صفحه شخصی خود در اینستاگرام منتشر کرد.

نماینده مردم گچساران و باشت در سفر دو روزه خود به حوزه انتخابیه اش در جلسات و بازدیدهای مختلفی حضور داشت و آنها را از طریق صفحه شخصی خود در اینستاگرام[tajgardoon] منتشر کرد.

به گزارش توازن، غلامرضا تاجگردون در صفحه شخصی خود نوشت:

مراسم تودیع اقای حاج رحیمی و معارفه آقای خوان پایه فرمانداران سابق و جدید گچساران با حضور انبوه مردم شریف گچساران


بعد از مدتی فرصت شد از چند طرح عمرانی درون شهر بازدید داشته باشم


جاده سلامت صبح جمعهبازدید شبانه از اجراء طرح زیبای خیابان بلادیان دوگنبدانجلسه با حضور معاون محترم عمرانی کشور و شوراها و شهرداران و دهیاران محترم باشت و گچسارانبازدید از طرحهای عمرانی شهر باشت باحضور معاون محترم عمرانی وزیر کشور. پارک زیبای تپه ای در حال آماده شدن استبازدید از مرکز شهر به همراه معاون عمرانی وزیر کشوربازدید از طرحهای عمرانی شهری دوگنبدانیک کار انقلابی و خوب. بعد از بازدید صبح و اعلام تعرض به زمین منابع ملی و کشت زمین با اقدام عاجل فرماندار محترم و دیگر مسئولین عزیز اقدام مناسب صورت گرفت که این تعرض خنثی شود. البته امیدوارم دستگاه اجرایی و نظارتی اقدامات خود را ادامه دهند. تشکر از همهروزهای اولی که با بزرگانی رفتیم تا عقده یک عمر جاده نداشتن پیچاب را باز کنیم. خیلیها افتخارشان این بود از آن کوهها امده بودندو خیلیها افتخارشون این بود که سالی یکبار یا برای تفریح یا تخریب کشتزار پیچابیها به پیچاب رفتند. جاده باز شد و البته مشکلاتی دارد. خوشحال شدم وقتی دیدم و شنیدم با ماشین از آن جاده میروند و مظلومیت شیر زن پیچابی را نشان میدهند و بعد گروهی شال و قبا میکنند و با چند کنسرو و چند کیلو برنج یادش میکنند نمیدانم این سالها که جاده نبود چرا مظلومیت زنان و مردان پیچابی را نشنیدیم. مظلوم همیشه مظلوم است و البته دیگر شناسنامه پیچابی فقط برای انتخابات ارزش ندارد و او امروز یک انسان است مثل همه ماها


امروز جلسه نمایندگان دهیاران و شهرداران با معاون محترم وزیر کشور بود. بانوی محترمی دهیار باباکلان بود و مشکلات روستای باباکلان را گفت در راس مشکلاتش اینترنت فور جی بود. معاون وزیر از من سوال کرد واقعا راس مشکلات الان اینترنت است؟ یادم اومد اولین سفر رسمی بعد از نمایندگیم به باباکلان مهمترین درخواستشان از من تامین یک مخزن برای مسجد فقیرانه شان بود. مسجدی که یادم میاد اولین باری که وارد آن شدم همزمان بود با خارج شدن کاندیدای محترم ایل قشقایی و بزرگان ایل. نمیدانم آیا بعد از آن خروج فرصتی یافتند از آن مسجد دیدن کنند یا نه؟ آن رفتارها موجب شد خواست آن مردم در حد خرید یک مخزن بماند. توقعشان را بالا بردم تا از آنانی که دور و برشان میپلکند چیزهای مهمتر بخواهند. میلیاردها تومان هزینه شد و چهل و پنج کیلومتر لوله کشی شد و روستا گازرسانی شد. جاده با دهها میلیارد تومان در حال ساخت است. آب شرب با فاصله حدود شصت کیلومتر در حال انتقال است. طرح آبرسانی کشاورزی با میلیاردها تومان برای هفتصد هکتار در حال انجام است. بزرگترین سالن ورزشی در آنجا ساخته شد. شیکتربن کنابخانه ساخته شد. تمام معابرشون به نحو مطلوب آسفالت شد و دیگر موضوعات. اینترنت هم دارند ولی فور جی با فیبر نوری میخواهند. این هم حقشان است و خوشحالم خواستشان این شده و انشالله فزونتر شود.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.