نقش مشارکت شهروندان در بازآفرینی فضاهای شهری ضروریست+تصاویر

به گزارش توازن ،علی محمد احمدی در این بازدید اقدامات انجام گرفته را موفق ارزیابی کرد و تصریح کرد : بازآفرینی شهری سیاستی جامع و یکپارچه برای حل مشکلات شهرها است به نحوی که منجر به ارتقای شاخص‌های زیست‌پذیری و کیفیت زندگی شهروندان می شود.
وی با تاکید بر اینکه در بازآفرینی فضاهای شهری، ماهیت زیست بوم یک منطقه با توجه به ریشه های تاریخی و فرهنگی باید حفظ شود، نقش مشارکت شهروندان در بازآفرینی فضاهای شهری را بسیار مهم دانست.
نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی هم گفت : با همکاری خیرین، بنیاد برکت و دیگر نهادها خدمات خوبی به این بافت‌ها ارائه شده است .
غلامرضا تاجگردون با اشاره به اینکه در بافت فرسود دوگنبدان خدمات خوبی از سوی ستاد بازسازی در حال انجام است گفت: در این بافت بیش از سه هزار خانوار سکونت دارند.
وی بیان کرد: با ارائه تسهیلات و همکاری مردم تاکنون تعداد زیادی از این واحدها تخریب و نوسازی شده‌اند.
تاجگردون گفت : اجرای طرح های بازآفرینی شهری که در برگیرنده شبکه¬ ای از اقدامات و برنامه ¬های مختلف و در مسیر اهداف توسعه پایدار محسوب می شود، رویکردی همه‌جانبه، مشارکتی، فرایند مبنا، راهبردی، اجتماع‌ محور و برنامه ¬های بازآفرینی است که در تمامی سطوح، مشارکت حداکثری بویژه مردم را به همراه دارد.
انتهای پیام/ط

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.