یک قشقایی رئیس مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق فارس شد

صبح امروز و با حضور دکتر توکلی رئیس موسسه آموزش عالی علمی کاربردی صنعت آب و برق کشور، مدیران عامل شرکت های صنعت آب و برق استان فارس، روسای شورای مدیران وزارت نیرو در استان های کهگیلویه وبویراحمد و بوشهر و جمعی از مسئولین، آئین تکریم و معارفه روسای قدیم و جدید مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق فارس، در شیراز برگزار گردید.
مهندس سبوکی رئیس قبلی این مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی به ارائه عملکرد ۷ ساله خود پرداخت و اقدامات انجام شده را مرهون حمایت وزارت نیرو و تلاش کارکنان دانست.
دکتر حیدری نیز بر اهمیت آموزش تقاضا محور، برنامه ریزی کوتاه مدت و بلند مدت در آموزش های کاربردی این مجتمع ،جدیت و پشتکار در اجرای برنامه ها، انگیزه بخشی به کارکنان و آموزش گیرندگان اشاره نمود و تاکید داشت که موضوع پژوهش های کاربردی که دردی از صنعت دوا کنند را در دستور کار خود خواهد داشت.
سید علی لدنی نژاد رئیس شورای مدیران وزارت نیرو در استان کهگیلویه و بویراحمد در این جلسه تکریم و معارفه از همکاری مهندس توکلی و مهندس سبوکی برای راه اندازی مرکز آموزش صنعت آب و برق استان تشکر نموده و دکتر حیدری را از فارغ التحصیلان شایسته دبیرستان نمونه علامه طباطبائی گچساران و از تحصیل کردگان رشته برق دانشگاههای درجه اول کشور دانسته و ‌گفت:
باسابقه دوستی و شناختی که از توانمندی های دکتر حیدری دارم، به شما اطمینان می دهم که شاهد موفقیت ایشان و ارتقاء درجه این مجتمع آموزشی و پژوهشی خواهید بود.
دکتر مهرداد حیدری سوابق علمی همانند مدیر دفتر پژوهش های کاربردی سازمان آب و برق خوزستان و عضویت هیات علمی دانشگاه یاسوج را در کارنامه خود دارد.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.