برنامه های نوآورانه و طرح های آتی دستگاههای اجرایی برای شهروندان تشریح خواهند شد

مسلم کرمی در گفتگو با توازن ، اظهار داشت : در ۴۰ سال گذشته، تلاش‌های زیادی در بخش‌های مختلف در کشور انجام شده است که معرفی آنها در این شرایط خاص می‌تواند برای مردم دلگرم‌کننده باشد.

وی گفت: با توجه به اینکه علم و پژوهش زیرساخت پیشرفت و توسعه هر کشور است اگر این مهم محقق شود، توسعه بعد از آن به‌وجود خواهد آمد که به امید خدا دستگاه‌ها در نمایشگاه دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب اسلامی با قدرت ورود پیدا خواهند کرد و میزان پیشرفت و توسعه ۴۰سال خدمت خود را به عموم مردم اعلام خواهند کرد.

کرمی اظهار داشت: بحث پروژه دستاوردهای انقلاب اسلامی یک دیدگاه و طرح ملی است و در سراسر کشور به صورت با شکوه برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه نسل جدید باید دستاوردهای چهل ساله انقلاب را در مقایسه با گذشته لمس کنند، افزود: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده نمایشگاه دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب اسلامی با تمام توان در راستای جذب مخاطب ، اطلاع‌رسانی دقیق با رویکرد فرهنگی و اجتماعی به کار خواهیم گرفت.

مدیربرگزاری نمایشگاه دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب اسلامی گچساران :افزود ۱۶ کارگروه مختلف متشکل از ادارات و مجموعه هایی که کارها و فعالیت متناسب با هم را دارند با محوریت و مضمون دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب‌ فعال است .

وی افزود : نمایشگاه مذکور در ۱۲ بهمن‌ماه امسال به همت این ۱۶کارگروه در محل محوطه درون و بیرون مصلی در ابعاد مختلف برپا خواهد شد.

کرمی بیان کرد : عملکرد ۴۰ساله انقلاب در قالب عکس – بروشور- کلیپ – ماکت – اختراعات – ابتکارات – تولیدات در معرض دید عموم قرار و گزارشها ارایه خواهد شد.

وی تصریح کرد :در هر غرفه از نمایشگاه  ، برنامه های نوآورانه و افق پیش روی هر اداره با ارائه تعاریف از طرح های آتی توسط مدیر اداره متبوع برای عموم شهروندان تشریح خواهد شد.

در طول برپایی نمایشگاه دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب اسلامی برگزاری مسابقات و برنامه های متنوع و شاد فرهنگی ، دایر گفتنی است از ۵ بهمن‌ماه غرفه‌های این نمایشگاه تحویل دستگاه‌های اجرایی خواهد شد تا دستگاه‌ها با شیوه‌های جدید و نوین دستاوردهای انقلاب اسلامی را بهتر به مردم معرفی کنند.

انتهای پیام/ط

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.