تبیین دستاوردهای نظام در آستانه چهل سالگی انقلاب ضروری است

فرماندار گچساران در گفتگو با توازن؛ فرهنگ ایثار و شهادت را یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی عنوان و اظهار کرد: مهمترین وظیفه نسل اول تا چهارم نظام جمهوری اسلامی این است که انقلاب را با همه فراز و نشیب‌ها با ظرافت و حساسیت به نسل‌های آینده منتقل کنند.
عبدالرحیم رحیمی با بیان اینکه تمامی موفقیت‌ها در شرایطی محقق شده که این نظام از سال ۵۷ تاکنون به طرق مختلف با تحریم مواجه بوده است، افزود: با وجود همه مشکلات و موانع و دسیسه‌های دشمنان، مردم همچنان حامی و پشتیبان انقلاب بوده‌اند.
وی با بیان اینکه در نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب همه دستگاه‌های اجرایی می‌توانند عملکرد خود را در معرض دید عموم قرار دهند، تصریح کرد: این نمایشگاه باید به صورت نوآورانه همراه با جذابیت‌های فرهنگی و هنری باشد.
رحیمی با بیان این مطلب که دشمنان اسلام در این برهه از زمان سعی دارند که مردم را از نظام و انقلاب دلسرد نماید افزود: از اوایل انقلاب تا کنون دشمنان سعی در ضعیف نشان دادن این انقلاب و نظام داشته اند و هر روز نیز نقشه های شوم آنان با هوشیاری مردم انقلابی ایران اسلامی نقش بر آب شد .
وی با بیان اینکه کارآفرینان می‌توانند دستاوردهای نوین انقلاب را به مردم معرفی کنند، گفت: کشور در بخش‌های مختلف صنعت، اقتصاد و خدمات عملکردهای گوناگونی برای ارائه دارد.
رحیمی با بیان این که در آستانه دهه چهارم انقلاب باید دستاوردهای چهل ساله این نظام الهی بیشتر برای مردم تبیین شود، گفت: انقلاب اسلامی سبب پیشرفت همه جانبه کشور در عرصه های مختلف شده است.
وی گفت : مسلم کرمی عضو شورای شهر دوگنبدان بعنوان مسئول برگزاری نمایشگاه دستاورد ۴۰ ساله خدمات نظام جمهوری اسلامی انتخاب شده است .
رحیمی وحدت و همبستگی مردم و مسؤولان را در شرایط فعلی کشور امری ضروری و حائز اهمیت عنوان کرد و گفت: نباید برخی اختلاف سلیقه های جزئی به تفرقه در میان مردم و مسؤولان تبدیل شود.
فرماندار گچساران از دستگاههای اجرایی شهرستان خواستند در این زمینه همکاری و مشارکت لازم را داشته باشند.

انتهای پیام/ط

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.