برگزاری جلسه هماهنگی چهارمین دوره جشنواره مشک و ملار+تصاویر

چکیده: نشست هماهنگی چهارمین دوره جشنواره مشک و ملار برگزار شد.

نشست هماهنگی چهارمین دوره جشنواره مشک و ملار برگزار شد.
به گزارش توازن، مسئول خانه هنرمندان گچساران گفت: نشست هماهنگی جهت برگزاری چهارمین دوره جشنواره فرهنگی-ورزشی مشک و ملار در محل بخشداری گچساران برگزار شد.
امیرحسین نوروزی با بیان اینکه این نشست با استقبال بسیار خوب دهیاران و مسئولین شوراهای روستاها انجام پذیرفت، اظهار داشت: با توجه به اینکه این جشنواره در دو بخش ورزشی و فرهنگی برگزار می گردد، به کمک دهیاران و شوراهای روستاها مطابق سالهای گذشته و البته با ساز و کار جدید و برطرف شدن نواقصات گذشته در صدد هستیم که امسال این جشنواره را با شیوه ای جدید برگزار نماییم.
نوروزی در ادامه بیان داشت: در سه دوره گذشته استقبال قابل توجهی از این جشنواره انجام گرفت و این انگیزه ای شد تا در چهارمین دوره، از دهیاران و روستاییان عزیز شهرهای باشت و بوستان نیز دعوت بعمل آوریم.
رییس هیات مدیره خانه هنرمندان و هنردوستان گچساران در خصوص چگونگی برگزاری چهارمین دوره این جشنواره گفت: جشنواره در بخش ورزشی در ۸ رشته الختر، کلکله برد، چوگو، طناب کشی، گرنا، فوتسال، والیبال و همراه با مسابقه آشپزی بطور متمرکز در سه منطقه و با حضور روستاییان عزیز برگزار خواهد شد.
نوروزی در ادامه اظهار داشت: افتتاحیه این جشنواره در بهمن ماه و اختامیه آن نیز در ایام نوروز ۹۸ برگزار خواهد شد.
بر اساس این گزارش، در پایان این جلسه اعضای کمیته مسابقات توسط شرکت کنندگان انتخاب شدند.
به گزارش دبیرخانه این جشنواره، سال گذشته حدود ۹۰۰شرکت کننده و در قالب ۲۸ تیم از روستاهای گچساران در این مسابقات شرکت داشتند و پیش بینی می گردد چهارمین دوره آن با استقبال بیشتری صورت پذیرد.
به گزارش توازن،‌ جشنواره مشک و ملار(۴) ادامه جشنواره های سه سال گذشته بوده که به‌عنوان یکی از ماندگارترین و موفق‌ترین طرح‌های فرهنگی و هنری در سطح استان معرفی که استقبال کم‌نظیر مردمی را در بر داشته است. این جشنواره هرساله توسط خانه هنرمندان گچساران و با همکاری دهیاران و شوراهای روستاها برگزار گردیده است.
آدرس دبیرخانه جشنواره(به زودی):
www.mashk-malar.ir

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print
دیدگاه خود را در این زمینه بنویسید:
  1. آدمک سراب ننیز گفت:

    یک مشک و ملار و یک سراب ننیز……

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.