آثار برتر مسابقه عکس سپاه و بسیج مشخص شدند

چکیده: با داوری عکس های ارسالی به مسابقه عکس سپاه و بسیج در کهگیلویه و بویراحمد از بین ۹۸۰ اثر ارسالی، عکس های برتر مشخص شدند.

 مسئول روابط عمومی و تبلیغات سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد پیش از ظهر سه شنبه در رابطه با جزئیات خبر، در جمع خبرنگاران گفت: از بین ۹۸۰ عکس ارسالی به مسابقه عکس با محوریت برنامه های سپاه و بسیج، سه اثر برتر و یک اثر حوزه سازندگی نیز شایسته تقدیر انتخاب شد.

سرهنگ مهدی حیدری، افزود: با اعلام رای داوران، عکس اسحق باقر زاده از خبرگزاری بسیج عکس برتر و پژمان امیدی ازخبرگزاری مهر و عیسی فتحی از خبرگزاری ایسنا به عناوین بعدی دست یافتند.

حیدری با بیان اینکه عکس های ارسالی به جشنواره از تمامی مناطق استان ارسال شده است، اظهار کرد: ۱۰ عکس برتر برای شرکت در مسابقه کشوری جشنواره عکس سپاه و بسیج ارسال شدند.

مسئول روابط عمومی و تبلیغات سپاه فتح گفت: همچنین در آینده ای نزدیک از ۱۳۰ عکس برگزیده نمایشگاهی در سپاه فتح برگزار خواهد شد.

حیدری با تاکید بر برنامه های تعاملی روابط عمومی سپاه و رسانه، اظهار کرد: برگزاری سلسله نشست های تعاملی، برگزاری برنامه های فرهنگی و اجتماعی از جمله اقدامات محقق شده در راستای تقویت وارتباط با رسانه ها است.

همچنین نفر برتر این مسابقه گفت: علاقمندی و نگاه عاشقانه به هنر عکاسی و در نظر گرفتن هارمونی محیط و سوژه نقش موثری در تحقق یک عکس خوب دارد.

اسحاق باقرزاده، افزود: علاقمندی به هنر و زیبایی سبب شده که در محیط های مختلف و با نگاه به اینکه زیبایی ها را به تصویر بکشم، به دنبال عکاسی بروم.

باقرزاده عکاسی سوژه های مختلف حماسی و حوزه ایثار را از جمله علاقمندی های خود دانست و بیان کرد: در هر محیطی سعی بر این دارم که با عشق و علاقه به عکاسی بپردازم و با توجه به حضور در برنامه های مختلف سپاه و پوشش خبری تعدادی عکس برای جشنواره ارسال کردم که به لطف خداوند موفق به کسب رتبه برتر این مسابقه شدم.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.