پیشرفت فیزیکی ۵۰درصدی پروژه‌های راه و شهرسازی در گچساران

چکیده: مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه وبویراحمد با اشاره به بهسازی و تعریض دو محور گچساران- بی‌بی حکیمه، گچساران - گناوه گفت: پروژه‌های راه و شهرسازی در گچساران از پیشرفت ۵۰ درصدی برخوردار هستند.

بعد از ظهر امروز نشست بررسی پروژه‌های راه شهرسازی گچساران با حضور بخشدار، مدیرکل راه و شهرسازی و پیمانکاران در سالن کنفرانس فرمانداری گچساران برگزار شد.

 به گزارش توازن و به نقل از فارس، در این نشست عبدالمجید نژاد صفوی با بیان اینکه ۱۳ پروژه راه و شهرسازی در گچساران  با اعتباری بیش از ۱۵۰ میلیارد تومان در دست اجرا است، اظهار کرد: از مجموع ۱۳ پروژه تعداد ۷ پروژه راه اصلی و ۴ پروژه راه روستایی در گچساران در حال اجرا است.

مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه وبویراحمد ادامه داد: میانگین پیشرفت فیزیکی این تعداد پروژه‌ها بیش از ۵۰ درصد است.

وی  عنوان کرد: احداث جاده باباکلان به گچساران، احداث جاده گناوه به گچساران، احداث جاده  دیلم- گچساران به سمت گناوه و راه‌های روستایی پروژه‌های راه و شهرسازی در این شهرستان است.

نژاد صفوی با بیان اینکه ۵۷ کیلومتر از این مسیرها در حال تعریض و بهسازی است،  ابراز کرد: محور‌های گچساران به دیلم و دوگنبدان به باباکلان و بی بی حکیمه در حال تعریض و بهسازی است که تا پایان سال ۱۵ کیلومتر از این مسیر آسفالت و به بهره‌برداری خواهد رسید.

مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه وبویراحمد عنوان کرد: در این طرح ۳ قطعه در محور دوگنبدان به بی بی حکیمه و ۲ قطعه نیز در محور گچساران به دیلم  در حال بهسازی و تعریض است.

 این مسوول با بیان اینکه قطعه اول محور گوره به رگ سفید به طول ۱۲ کیلومتر و با اعتباری ۲۱ میلیارد تومان در دست اجرا است، گفت: تا کنون در این پروژه ۱۳ میلیارد تومان هزینه شده است.

نژاد صفوی به تعریض محور باباکلان به گچساران اشاره کرد و گفت: این محور به طول ۶ کیلومتر با اعتباری به مبلغ ۳۲ میلیارد تومان است که هم اکنون  در مرحله ابنیه سازی و خاکریزی در حال انجام است.

 وی ادامه داد: قطعه چهارم  محور بی‌بی حکیمه به گچساران با اعتباری به مبلغ ۲۰ مییارد تومان و با پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصد در حال تعریض و بهسازی است که در این پروژه تا کنون ۱۶ میلیارد تومان هزینه شده است.

مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد به قطعه سوم محور گچساران- پازنان به گوره و گناوه اشاره کرد و گفت: این محور به طول ۱۰ کیلومتر و با اعتباری به مبلغ ۲۰ میلیارد تومان است که تا کنون ۶۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و ۱۴ میلیارد تومان در این پروژه هزینه شده است.

نژادصفوی خاطرنشان کرد: قطعه اول محور باباکلان به گچساران به طول ۹٫۷ کیلومتر که در این پروژه ۱۷ میلیارد تومان کار شده و برای اتمام این پروژه نیاز به اعتبارات لازم است.

 وی عنوان کرد: قطعه اول محور باباکلان به گچساران به طول ۵کیلومتر تا پایان سال آسفالت و به مرحله بهره‌برداری خواهد رسید.

 این مسوول به بهسازی محور روستای آب شیرین اشاره کرد و افزود: این محور به طول ۵ کیلومتر تا پایان امسال به مرحله بهره‌برداری خواهد رسید.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.