بازدید معاون بنیاد مسکن کشور از مناطق خسارت دیده باشت

چکیده: با هماهنگی مدیرکل مدیریت بحران استان هیاتی از مسئولین و در راس آن معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور از مناطق خسارت دیده شده باشت بازدید بعمل آمد.

امروز دوشنبه با هماهنگی مدیرکل مدیریت بحران استان هیاتی از مسئولین و در راس آن مهندس مهدیان معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور، متشکل از دکتر جنتی مدیر کل بنیاد مسکن استان و معاون وی، فرماندار باشت، بخشدار بوستان از روستای عنا و منازل خسارت دیده از بارش های مهرماه سال جاری بازدید کردند.
به گزارش توازن، روستای عنا در جوار امام زاده سید فخر الدین احمد در نقطه مرزی استان فارس و کهگیلویه و بویراحمد با جمعیتی بالغ بر ۱۲۰ نفر و حدود ۲۰ خانوار هستند. ساکنان این روستا اکثراً با دامداری و کشاورزی امرار معاش می نمایند.
مدیر کل بحران استان در این خصوص اظهار داشت: در بارشهای سال جاری کلیه منازل این روستا به دلیل کاه گلی بودن غیره قابل سکونت و خسارات زیادی به ساکنان وارد شده بود.
وحید محمدی تبار در ادامه افزود: خانه های سنتی و قدیمی این روستا در برابر حتی ده دقیقه بارندگی دوام ندارند و باید این خانه ها مجددا ساخته و نوسازی بشوند.
محمدی تبار ضمن تشکر از مهدیان معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور و جنتی مدیر کل بنیاد مسکن استان بیان داشت: واقعا از این دوستان تشکر می کنم که دعوت ما را پذیرفته و امروز با بازدید میدانی از وضعیت زندگی رقت بار و سخت این خادمان حرم امام زاده بازدید کردند.
محمدی تبار در پایان گفت: حدود ۱۰۰ روستا در سطح استان به این شکل داریم که عملا مردمانش فاقد قدرت دریافت حتی وام بدون بهره هستند و امروز جناب مهدیان قول مساعد دادند که برای ساخت مسکن این افراد برنامه ریزی و پیگیری از طریق بنیاد مسکن و با کمک نهاد های حمایتی انجام پذیرد.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print
دیدگاه خود را در این زمینه بنویسید:
  1. بویراحمد سرافراز گفت:

    خدا می داند فقط دکتر جنتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.