۱۰۰ هکتار زمین در شهرک صنعتی خان احمد باشت آماده واگذاری است

چکیده: - سرپرست شرکت شهرک های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۱۰۰ هکتار زمین دارای زیرساخت در شهرک صنعتی خان احمد در شهرستان باشت با شرایط ویژه آماده واگذاری به سرمایه گذاران است.

سید هاشم موسوی در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: به دلیل اینکه شهرستان باشت از مناطق کمتر توسعه یافته از نظر صنعتی است تخفیف و تسهیلات ویژه برای سرمایه گذاران متقاضی در شهرک خان احمد در نظر گرفته شده است.
وی بیان کرد: زمین شهرک صنعتی خان احمد به صورت اقساطی به سرمایه گذاران واگذار می شود.
سرپرست شرکت شهرک های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: حمایت در زمینه آموزش، شرکت در نمایشگاه ها، برگزاری تورهای صنعتی، خدمات کسب و کار، توسعه بازار و مالیات از دیگر حمایت های ویژه دولت از سرمایه گذاری در شهرک های صنعتی خان احمد باشت است.
موسوی همچنین از تملک ۲۰ هکتار زمین برای ایجاد ناحیه صنعتی در باشت خبر داد.
وی بیان کرد: هم اکنون ایجاد زیرساخت های ناحیه صنعتی باشت در پنج کیلومتری شهر باشت در دست انجام است.
سرپرست شرکت شهرک‌های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد گفت: تا پایان ماه امسال بیش از ۱۱٫۵ هکتار زمین در قالب ۷۰ قرارداد در شهرک‌ها و نواحی صنعتی این استان به سرمایه‌گذاران واگذار شده که این میزان در مقایسه با مدت مشابه پارسال حدود ۳٫۵ برابر افزایش یافته است.
موسوی افزود: شهرک صنعتی یاسوج ۳، شهرک صنعتی یاسوج ۴، ناحیه صنعتی امیرآباد، ناحیه صنعتی امامزاده جعفر (ع) ناصرآباد، شهرک صنعتی گچساران، ناحیه صنعتی دلی بجک بیشترین آمار واگذاری زمین را به خود اختصاص داده اند.
وی اضافه کرد: اعطای مشوق ها، شفاف‌سازی و تسهیل در فرآیند واگذاری زمین، تسریع در بررسی درخواست‌های سرمایه‌گذاران، ارتقای سطح کمی و کیفی خدمات و زیرساخت‌ها در شهرک‌ها و ارتقای فضای کسب و کار از مهمترین دلایل افزایش استقبال سرمایه گذاران در شهرک های صنعتی این استان بوده است.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.