شهرداری باشت ۴۰ پروژه عمرانی خدماتی رفاهی در دهه فجر افتتاح می کند

چکیده: شهردار باشت اظهار داشت: به مناسبت ۴۰سالگی انقلاب ، زیباسازی و فضاسازی شهری را در دستور کار قرار دادیم و ۴۰ پروژه زیباسازی شهری به همین مناسبت در شهرستان باشت افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.

لطف اله موسوی در گفتگو با توازن ، با بیان این‌که می‌بایست نسبت افزایش آگاهی مردم از دستاوردهای انقلاب اسلامی تلاش کرد، اظهار داشت : می‌بایست کارنامه‌های عملکردی که در حوزه‌های اجرایی وجود دارد را به شهروندان ارائه کرد و دستاوردهای انقلاب را در قالب‌های شهری، منطقه یا استانی دسته‌بندی و هم‌زمان با چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی به نسل‌های آینده هدیه کرد.

این تصویر یک مشخصه آلت خالی دارد؛ نام فایل آن شورا-شهردار-باشت-توازن-01-59-Copy-1.jpg است

موسوی افزود : به مناسبت ۴۰سالگی انقلاب ، زیباسازی و فضاسازی شهری را در دستور کار قرار دادیم و ۴۰ پروژه زیباسازی شهری به همین مناسبت در شهرستان باشت افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.
وی گفت : پارک محله ای – آبشار تپه ای – آسفالت معابر – سنگ فرش و جدول گذاری – آرامستان جدید – ساختمان شماره یک شهرداری از جمله پروژه هایی هستند که در چهلمین بهار انقلاب افتتاح خواهند شد.
موسوی شاخص ترین پروژه ها را تکمیل فاز اول آبشار پارک تپه ای در ۵ هکتار – بلوار ۴۵ متری (میدان آیت اله خامنه ای) – میدان امام – میدان (المان) پرستار – میدان ولایت – میدان مادر ، بلوار شهید تاجگردون – شهید فهمیده عنوان کرد و افزود : با وجود محدودیت های مالی و نوسانات نرخ مصالح، پروژه‌های شهرداری با سرعت بالایی در حال تکمیل هستند و به زودی بر اساس اولویت‌بندی‌های صورت گرفته، به بهره‌برداری می‌رسند.
وی با اشاره به فضا سازی محیطی شهر باشت در آستانه فرا رسیدن ایام الله مبارک دهه فجر، ادامه داد: این فضا سازی شهری شامل آذین بندی شهری با نصب المان‌های نوری و آذین بندی ، نصب پرچم در معابر و میادین است.
موسوی همچنین با بیان اینکه حجم پروژه های عمرانی و اجرای برخی خدمات شهری و از همه مهمتر تکمیل همه ی آن ها در بازه ی زمانی کم به نوعی انقلابی در اجرای این پروژه به شمار می آید افزود: امیدواریم با تکمیل هرچه سریعتر این پروژه ها و بهره برداری از آن ها در دهه فجر، برگی دیگر بر افتخارات شهرداری باشت افزوده شود.
شهردار باشت بیان کرد: افتتاح پروژه های عمرانی شهرداری باشت با حضور دکتر جمالی نژاد معاون وزیر و رئیس سازمان دهیاری و شهرداری های کشور و دیگر مسئولین برگزار خواهد شد.
انتهای پیام/ط

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.