حذف واترپلو نفت و گاز گچساران

چکیده: تیم واترپلو نفت و گاز گچساران در دور برگشت لیگ برتر واترپلو کشور با قبول سه شکست از ادامه رقابت‌هاحذف شد.

به گزارش توازن و به نقل از فارس، بیست و هشتمین دوره رقابت های لیگ برتر واترپلوی کشور در  روزهای روزهای پنجم تا هفتم دی به میزبانی ۲ تیم دانشگاه آزاد اسلامی و سایپا در استخر بین المللی ۹ دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی تهران برگزار  شد.

 براساس این گزارش، در بیست و هشتمین دوره لیگ برتر واترپلو کشور  در دور برگشت هشت تیم شرکت کننده در دو گروه A و B با یکدیگر به رقابت پرداختند.

در این دوره از رقابت‌ها تیم واترپلوی نفت و گاز گچساران در گروه A با تیم‌های نفت امیدیه، سایپا و استخر نوفلاح  و در گروه B مسابقات، تیم‌های دانشگاه آزاد اسلامی، رعد پدافند هوایی ارتش، نماینده اصفهان و دیهیم به رقابت  پرداختند.

گفتنی است، تیم واترپلو نفت و گاز گچساران در اولین دیدار خود که روز چهارشنبه برگزار شد در مقابل تیم سایپا با کسب  نتیجه ۳ بر ۲۴ مغلوب شد.

  در دومین دیدار که روز پنج‌شنبه برگزار شد تیم واترپلوی نفت و گاز گچساران با کسب نتیجه  12 بر۵  در مقابل تیم واترپلوی شهید نوفلاح  مغلوب این تیم گشت.
 در ادامه این رقابت ها تیم واترپلو نفت و گاز گچساران در سومین دیدار خود در روز جمعه به مصاف  نفت امیدیه رفت که در این دیدار نیز  نتوانست نتیجه مطلوبی کسب کند و با کسب نتیجه ۱۸ بر هفت شکست را پذیرفت.

تیم واترپلوی نفت و گاز گچساران در بازی های دور رفت مرحله نخست نیز هر سه بازی خود را به حریفان واگذار کرد.

لازم به ذکر است،  تیم واترپلوی نفت و گاز گچساران در بیست و هفتمین دوره  لیگ برتر واترپلوی کشور ۵ پیروزی و ۱۰ امتیاز کسب کرده بود.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.