هرگونه جذب نیرو فقط در قالب آزمون و قانونی انجام می گیرد

به گزارش توازن ، فرشاد رستمی در گفتگو با خبرنگاران در توضیح مسائل و حواشی به وجود آمده پیرامون به‌کارگیری نیرو در بیمارستان۳۲تختخوابی باشت اظهار داشت: موارد ذیل را جهت تنویر افکار عمومی حضور مردم شریف شهر باشت ایفاد می نمایم .

رستمی بیان کرد :بیمارستان ۳۲ تختخوابی باشت که فردا با حضوروزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ، نماینده مردم شهرستانهای گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی و دیگر مسئولین رسما به بهره برداری می رسد تعداد ۵۶ نفر نیرو جهت خدمت رسانی نیاز دارد که ۴۰نفر آن از طریق آزمونی که اردیبهشت ماه سال جاری توسط دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد جذب شده اند.

وی ادامه داد: ۴نیرو به صورت روزمزد در بیمارستان۳۲تختخوابی باشت فعالیت دارند که بعد از تعیین تکلیف نیروهای شرکتی در صورت عدم نیاز با انها تسویه حساب خواهد شد و ۱۶ نفر نیز در قالب نیروهای شرکتی از طریق بخش خصوصی جذب خواهند شد.

رستمی بیان کرد: سیاست دانشگاه علوم پزشکی بر آن است اگر بخشنامه ی خصوصی سازی اجازه دهد نیروهای شرکتی نیز از طریق آزمون بکارگیری شوند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان باشت تصریح کرد : جذب هرگونه نیرو از طریق فرایند قانونی انجام می‌گیرد و من یا هر مقام دیگری به جز تبعیت از قوانین و مقررات استخدامی راه دیگری نخواهیم داشت.

گفتنی است عملیات اجرایی بیمارستان ۳۲ تختخوابی باشت از سال ۱۳۹۴ با ۴ هزار و ۲۷۵ متر مربع زیربنا ،در زمینی با مساحت ۵ هزار و ۵۰۰ متر مربع توسط وزارت مسکن و شهرسازی آغاز شد.

انتهای پیام/ط

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.