تسریع در روند اجرای پروژه های عمرانی خواسته به حق مردم گچساران و باشت است

چکیده: غلامرضا تاجگردون به همراه محمدجعفر علیزاده معاون وزیر راه و شهرسازی ، فرماندار شهرستان و جمعی از مسئولین از بیمارستان نرگسی گچساران، رینگ بافت فرسوده، پروژه خیابان بلادیان و پروژه دریاچه مصنوعی بازدید نمودند.

به گزارش توازن، غلامرضا تاجگردون به همراه محمدجعفر علیزاده معاون وزیر راه و شهرسازی، فرماندار شهرستان و جمعی از مسئولین از بیمارستان نرگسی گچساران، رینگ بافت فرسوده، پروژه خیابان بلادیان و پروژه دریاچه مصنوعی بازدید نمودند.


غلامرضا تاجگردون با اشاره به اینکه احداث بیمارستان یکصد و چهل تختخوابی نرگسی گچساران یکی از مطالبات دیرینه مردم این شهرستان است، از پیشرفت فیزیکی بیش از ۸۵ درصدی این بیمارستان خبر داد و افزود: این مرکزدرمانی بدلیل برخورداری از بخش‌های مختلف درمانی از جایگاه خاصی برخوردار است.
وی تصریح کرد: این مرکز درمانی به گونه‌ای طراحی شده که در بخش زایمان هر اتاق دارای vipبرای همراهان و بخش NICU مراقبت ویژه نوزادان نیز در این بیمارستان پیش بینی شده است.
تاجگردون ادامه داد: باروری به روش لقاح مصنوعی با پیشرفته ترین امکانات و تجهیزات پزشکی و کادر فوق تخصصی مجرب طی دو روز آینده در بیمارستان مادر و کودک حضرت بی بی حکیمه (س) به بهره برداری خواهد رسید .


نماینده مردم شهرستانهای گچساران و باشت و هیئت همراه در این بازدید از ساخت‌و‌ساز پروژه‌ها، بازگشایی معابر‌، ساخت و ساز مناطق بافت فرسوده دیدن کردند و اقدامات انجام گرفته راستای رفع محرومیت و ارتقاء شاخص های کیفی زندگی و برخورداری از عدالت در راستای توسعه را مطلوب و موفق ارزیابی کرد و گفت: امیدواریم به یاری خداوند متعال و با کمک مسئولین بتوانیم هرچه سریعتر پروژه های در حال ساخت را به بهره برداری رسانده و خدمات ارزنده و قابل قبولی را به مردم شهرستان ارائه نماییم.
بر اساس این گزارش، در این بازدید میزان پیشرفت، نحوه اجرا و موانع و مشکلات احتمالی پروژه‌ها بررسی شد و راهکارهای مهم و مورد نیاز در این زمینه مطرح و دستورات لازم از سوی مسئولین مربوطه نیز ارائه شد.

انتهای پیام/ط

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print
دیدگاه خود را در این زمینه بنویسید:
  1. حمید گفت:

    سلام خوبید کاش یکبار می امدید از طرح ۱۲۰۰ هکتاری اراضی لیشتر گزارش تهیه می کردید تا مردم منطقه بدانند دکتر چه زحماتی در این منطقه می کشند تلفن جهت هماهنگی ۰۹۱۷۷۴۲ ۷۷۶۴ غلامپور تعاونی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.