کتاب «سیمای خدمات ادارات گچساران پس از انقلاب » تدوین شد


به گزارش توازن ،

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گچساران ظهر چهار شنبه در جلسه ستاد ساماندهی شئونات فرهنگی در مناسبت‌ های مذهبی گچساران به میزبانی اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر با اشاره به اهمیت برگزاری برنامه‌های دهه فجر، ابراز داشت: این ایام مبارک، فرصتی مغتنم برای تبیین آرمان های انقلاب اسلامی به ویژه برای نسل جوان جامعه است.

یدالله مرادی گفت : با پیروزی انقلاب اسلامی پیام و ارزش‌های انقلاب اسلامی صادر شد و موجی از خیزش رهایی در منطقه به وجود آمد که امروز بر ما مسئولان واجب است که در تبیین آن برای نسل های سوم و چهارم انقلاب اسلامی اهتمام ویژه ای داشته باشیم.
مرادی ، با بیان اینکه تبیین جایگاه و نقش رهبری انقلاب اسلامی در ایام الله دهه فجر ضرورت دارد، افزود: این برنامه ها نسل نوجوان و جوان را با توطئه های دشمنان و استکبار جهانی آشنا خواهد کرد و آگاهی های انقلابی مردم را ارتقا خواهد داد .
وی با اشاره به اینکه آغاز دهه فجر همزمان با دهه فاطمیه است، افزود: باید تلاش شود برنامه‌ها رنگ و بوی مذهبی داشته باشند همچنین مسئولان کمیته‌ها هر چه سریع‌تر ضمن تشکیل جلسات مربوطه برنامه‌های خود را به شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گچساران اعلام کنند .
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گچساران با اشاره به شکل‌گیری ۲۲ کارگروه تخصصی در سطح شهرستان گچساران در رابطه با اجرای برنامه‌های دهه فجر، خاطرنشان کرد: در اقدامی یکپارچه همه میادین، کوچه‌ها و خیابان‌های شهرستان باید مزین به پرچم کشور و چراغانی شود .
وی اظهار کرد: کمیته‌های طرح و برنامه، رسانه ، ارتباطات و اطلاعات، مساجد و تشکل‌های دینی، ایثارگران، زنان و خانواده، دانشجویی، فرهنگیان و دانش‌آموزان، کودک و نوجوان، اصناف و بازاریان، ورزش و جوانان، کارگری و کارآفرینی، بسیج، روستایی و عشایری، فرهنگی و هنری، بخشداری‌ها، فضاسازی و خدمات شهری در گچساران تشکیل شده و اعضای آنها مشخص شده است که از امروز کار خود را آغاز می‌کنند .
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گچساران گفت: ‌سه مناسبت در پیش داریم و مستلزم آن است که با رویکرد انقلابی و دید بالا یاری‌گر ما باشید‌ که از جمله آن‌ها مراسم ۹ دی است و ‌فتنه‌ای که امسال برای نظام مقدس توسط استکبار جهانی طراحی شده کمتر از فتنه‌های قبل نیست و برای مقابله با آن‌ها باید بصیرت و تجدید میثاق با ولایت را داشته باشیم ‌و مردم را نسبت به این فتنه‌ها آگاه کنیم و برنامه‌های چهلمین سالگرد انقلاب را با همکاری مسئولین نظام‌، دولت و مردم ‌در دهه فجر‌، ۱۲ بهمن و ۲۲ بهمن اجرا کنیم.

کتاب «سیمای خدمات ادارات گچساران پس از انقلاب » تدوین شد
معاون فرماندار گچساران در این نشست گفت:بخاطر لزوم ماندگاری دستاوردهای چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب کتابی تحت عنوان « سیمای خدمات ادارات گچساران پس از انقلاب » تدوین شده است.
سید مرتضی سجادپور بیان کرد: با توجه به فرا‌رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی‌ نمایشگاه دستاوردهای انقلاب با حضور دستگاه‌های اجرایی برگزار میشود .
وی تصریح کرد : برپایی جشن بزرگ انقلاب جزو شاخصترین برنامه های فرمانداری بشمار میرود.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان گچساران هم ، با بیان اینکه برنامه های فرهنگی در دهه مبارک فجر جایگاه ویژه ای دارد، گفت: برنامه‌های مختلف فرهنگی در شهرستان با همکاری دستگاه‌های مربوطه مانند تبلیغات اسلامی، هیئت های مذهبی، تشکل های دینی و کانون های فرهنگی سطح شهرستان برگزار خواهد شد که امیدواریم با اهتمام دست اندرکاران، این برنامه ها از شکوه خاصی برخوردار باشد.
حجت الاسلام عبدالرحیم ملکوتی با اشاره به برنامه های قرآنی دهه مبارک فجر در گچساران، توضیح داد: محفل انس با قرآن ، جشن شکوفه های قرآنی ، همایش بزرگ و جامع قرآنی ، برگزاری برنامه‌های فرهنگی وهنری در مساجد شهرستان هم‌زمان با برگزاری جشن‌های دهه فجر از مهم‌ترین برنامه‌های این ایام است که به همت کمیته قرآنی ستاد بزرگداشت دهه مبارک فجر، به ریاست تبلیغات اسلامی شهرستان برگزار می شود.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان گچساران نیز در این نشست، ضمن اشاره به برنامه‌های دهه فجر این اداره، گفت: برگزاری جشن‌های فرهنگی و هنری، برنامه ای تحت عنوان انقلاب به روایت هنر تجلیل از شهدای انقلاب و هنرمندان فعال و صاحب اثر با محوریت انقلاب اسلامی ، برنامه ویژه عشایر و انقلاب در حوزه استحفاظی روستای آبشیرین از مهم‌ترین برنامه‌های دهه فجر در گچساران است.
به گزارش توازن؛ تعدادی از مسئولین دستگاه‌های اجرایی شهرستان گچساران به ارائه برنامه‌های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب کارگروه خود پرداختند.

انتهای پیام/ط

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.