مهلت ۴ ماهه دستگاه‌های اجرائی برای جذب اعتبارات پژوهشی

چکیده: دستگاه‌های اجرایی کهگیلویه و بویراحمد تا پایان فروردین ۹۸ فرصت دارند اعتبارات پژوهشی خود را جذب کنند.

مهلت ۴ ماهه دستگاه‌های اجرائی برای جذب اعتبارات پژوهشی


رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گفت: اعتبارات پژوهشی اختصاص یافته امسال به استان پنج میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال است.

نوروزی افزود: اعتبارات پژوهشی امسال در ۹ سرفصل از جمله تحقیق در حوزه‌های کشاورزی، محیط زیست، توسعه فضای کسب و کار، گردشگری، آمایش سرزمین و نظام سکونت گاهی، نظام درآمد هزینه، اقتصاد دانش بنیان، امور سلامت و رفاه اجتماعی توزیع می‌شود.

وی گفت: پارسال چهار میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال اعتبارات پژوهشی به استان اختصاص داده شد که ۷۳ درصد آن جذب شده است.نوروزی اضافه کرد: ۵۰۰ میلیارد ریال از اعتبارات استان توزیع شد که از این رقم ۴۰۰ میلیارد ریال از اعتبارات سال گذشته است که به علت کمبود نقدینگی در سطح کشور به استان ابلاغ نشده بود.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گفت:۵۰ میلیارد ریال برای توسعه فضا‌های ورزشی در شهرستان‌های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده وچهار میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال هم برای سرعت بخشیدن به روند اجرایی سد تنگ سرخ و باند دوم پل سوم بشار یاسوج تخصیص داده شد.
بودجه امسال کهگیلویه و بویراحمد ۱۰ هزار و ۶۶۰ میلیارد ریال است که از این رقم ۶ هزار و ۶۰۰ میلیارد ریال اعتبارات تملک دارایی سرمایه‌ای است.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.