مسابقه مقاله نویسی با موضوع ۹ دی در گچساران

چکیده: مدیر بسیج رسانه گچساران گفت: به مناسبت فرا رسیدن یوم الله ۹ دی ، ناحیه مقاومت بسیج گچساران در نظر دارد مسابقه مقاله نویسی را با هدف یاد آوری حماسه ۹ دی و دفاع از ارزش ها و آرمان های والای انقلاب اسلامی برگزار نماید.

مدیر بسیج رسانه گچساران گفت: به همت سپاه ناحیه گچساران و بمناسبت یوم‌الله ۹ دی مسابقه مقاله نویسی برگزار می‌شود.
زواره کائیدی بیان کرد: این آثار باید حول محور حماسه ۹ دی باشد که به منظور پاسداشت این‌روز چنین مسابقه‌ای برگزار می‌شود که به برترین آثار به قید قرعه به ۵نفر جوایز اهدا می‌شود.

وی با اشاره به اهمیت این روز و ضرورت پرداختن به آن خاطرنشان کرد: حماسه روز ۹ دی اوج شکوه، بصیرت و ولایتمداری مردم ایران اسلامی برای اثبات وفاداری و مجاهدت در راه حفظ ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب است.

حداقل هر مقاله در ۵صفحه A4 به صورت تایپ شده باشد و مقالات برای اولین بار، و بدون کپی برداری ارائه گردد.

وی افزود: حداقل سنی برای شرکت کنندگان، ۱۵ سال می باشد و برای عموم افراد آزاد می باشد و درج نام و نام خانوادگی، کد ملی، شماره تلفن همراه و آدرس پستی الزامی می باشد.

کائیدی با اشاره به این فراخوان و شرایط آن خاطر نشان کرد: مهلت ارسال آثار تا پایان وقت اداری روز هشت دی ماه و جوایز روز ۹دیماه در مراسم یوم الله اهدا خواهد شد

وی ادامه داد: علاقمندان میتوانند مقالات خود را در موضوعات تبیین ماهیت دشمن در فتنه ۸۸، نقش رهبری و مردم در تقابل با فتنه، ریشه یابی علت سکوت برخی خواص در فتنه، ریزش ها و رویش ها از منظر قرآن و فرمایش معصومین(ع) در فتنه های آخرالزمان، نقش حماسه ۹ دی بر ثبات و پایداری انقلاب اسلامی و همچنین پیروی از ولایت فقیه از طریق آدرس به نشانی گچساران – اداره ارشاد اسلامی – برادر نجم الدین علیزاده ارسال یا حضورا تحویل دهند.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print
دیدگاه خود را در این زمینه بنویسید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.