شب یلدای هم استانیها در تهران

چکیده: به گزارش توازن، همایش ایل دا به مناسبت شب یلدا و با همکاری دانشجویان کهگیلویه و بویراحمدی مقیم تهران در تالار علامه امینی دانشگاه تهران با حضور پر شور فرزندان زاگرس برگزار شد.در این آیین غلامرضا تاجگردون رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی و عدل هاشمی نماینده کهگیلویه بزرگ و محسن دلاویز مدیر سازمان بهینه سازی مصرف سوخت نیز حضور یافتند که تاجگردون در بخشی از این مراسم به سخنرانی پرداخت.

به گزارش توازن، همایش ایل دا به مناسبت شب یلدا و با همکاری دانشجویان کهگیلویه و بویراحمدی مقیم تهران در تالار علامه امینی دانشگاه تهران با حضور پر شور فرزندان زاگرس برگزار شد.در این آیین غلامرضا تاجگردون رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی و عدل هاشمی نماینده کهگیلویه بزرگ و محسن دلاویز مدیر سازمان بهینه سازی مصرف سوخت نیز حضور یافتند که تاجگردون در بخشی از این مراسم به سخنرانی پرداخت.
حضور چهرهای سیاسی، فرهنگی، ورزشی نیز در این مراسم جلوه دیگری به چهارمین جشنواره بخشیده بود. در این آخرین شب پاییز هنرمندانی همچون محمد خیراتی، محسن جلیل آزاد و با مجری گری زرین کشاورز که به صورت افتخاری در جمع دانشجویان هم استانی حضور یافته بودند به هنر نمایی پرداختند.
از دیگر ایتم های قابل توجه برنامه، اهدای نقاشی چهره غلامرضا تاجگردون توسط هنرمند معلول هم استانی بود.

عکس: احمد پورفریحی

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.