انتقاد تاجگردون از شورا و شهرداری دوگنبدان

چکیده: نماینده مردم گچساران و باشت با قرار دادن عکسی در صفحه شخصی خود از شورا و شهرداری دوگنبدان بابت عدم جذب اعتبارات انتقاد کرد.

نماینده مردم گچساران و باشت با قرار دادن عکسی در صفحه شخصی خود از شورا و شهرداری دوگنبدان بابت عدم جذب اعتبارات انتقاد کرد.

به گزارش توازن، غلامرضا تاجگردون در صفحه شخصی خود نوشته است:

سخنی تلخ با مردم شهرم دوگنبدان.

این جدول یک واقعیت بسیار بد برای شهرم دوگنبدان است. دو سه ماه پیش گفته بودم اگر سیستم شهرداری و شورا اینگونه ادامه پیدا کند با مردم صحبت میکنم. با هزار مشقت اعتبار جور میشود. اعتبار به شهرداری داده میشود و بعد شهرداری رسما بگوید نمیتوانیم اعتبار را جذب کنیم. درست است که به همت فرماندار محترم و مسئولین استان این اعتبار را به بقیه ادارات میدهند ولی کی باور میکند در این دعوای حیدر نعمتی شورا و شهردار از یازده میلیارد تومان بیش از پنج میلیارد تومان آن جذب نمیشود. من از مردم عزیزی که امید داشتند و دارند شهرشان بهتر شود نمیدونم عذرخواهی کنم یا نه چون ما کارمان را کردیم ولی میترسم کار از این بدتر شود. دو سه ماه است تذکر میدهم ولی فایده ندارد. شورا و شهردار محترم. این شما و این مردم و این اعتبارات جذب نشده. حتی یک ریال عدم جذب خیانت است. بهانه ای نیست بجز ندانم کاری. اگر همه این اعضاء و شهردار محترم و کل ایلشان از من رویگردان شود حاضر نیستم اجازه دهم یک ریال از حق مردم شهرم در این غبار اختلاف و ندانم کاری ضایع شود.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print
دیدگاه خود را در این زمینه بنویسید:
  1. حسینی گفت:

    براثرندانم کاریهای شهرداری واداره اب وفاضلاب شهرما مثل شهرهای جنگ زده شده بخصوص اداره اب وفاضلاب که معلوم نیست این پیمانکارانشان از کجا اومدن.جناب شهردار درمحله های بهارستان وشهرک معلم باید با تراکتور از کوچه ها عبور کنیم آقایون شورا یا کار کنید یا بگذارید دلسوزان شهر کار کنند.بجای دعوا ودرگیری فکری بحال اسفالت شهرکنید

  2. ادمک سراب ننیز گفت:

    ای کاش بجای دعوا بر سر نام خیابانها و پارکها و حفظ دو صندلی ریاست بفکر شهر بودین….
    یکی مو سفید میکند تا بودجه بگیرد یکی هم با پوز من من مو رنگ میکند تا نما بگیرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.