تاجگردون: عدد رسمی یارانه‌های پنهان ۱۰میلیون و ۷۰۰ هزار تومان/ دنیا هم نتوانست احمدی‌نژاد را بشناسد

چکیده: عدد رسمی یارانه‌های پنهان ۱۰میلیون و ۷۰۰ هزار تومان است/ دنیا هم نتوانست احمدی‌نژاد را بشناسد/ اگر لابی‌گری نبود، بودجه دو روزه تصویب می‌شد/ نگاه سیاسی به بودجه آتشی است که همه را می‌سوزاند
غلامرضا تاجگردون

رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس تاکید کرد: با توجه به شرایط کشور و مشکلات عدیده‌ای که وجود دارد دیگر زمان نگاه بخشی، استانی، فردی و سیاسی به بودجه نیست.

غلامرضا تاجگردون نماینده گچساران و باشت و رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در گفت‌وگو با «اعتمادآنلاین» در واکنش به اظهارات احمدی‌نژاد مبنی بر افزایش یارانه از سوی دولت به ۹ میلیون ریال، گفت: اگر بخواهیم با مکانیزم آقای احمدی‌نژاد پیش برویم و عدد رسمی یارانه‌های پنهان را بر مردم تقسیم کنیم سرانه هر نفر ۱۰ میلیون تومان است نه ۹۰۰ هزار تومان.

او تاکید کرد: اگر بخواهیم با این مکانیزم کشور را اداره کنیم راحت می‌توانم نشان دهم ۱۰ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان یارانه هر نفر است. اما آیا باید مملکت را اینگونه اداره کرد؟

این نماینده مجلس در خصوص هدف احمدی نژاد از بیان یارانه ۹۰۰ هزار تومانی، گفت: دنیا نتوانست احمدی نژاد را بشناسد شما از من می‌خواهید هدف او را بدانم؟!

تاجگردون همچنین با اشاره به بودجه ۹۸، اظهارکرد: با توجه به شرایط کشور و مشکلات عدیده‌ای که وجود دارد دیگر زمان نگاه بخشی، استانی، فردی و سیاسی به بودجه نیست. در حال حاضر تمام دنیا با ما در ستیز است و بحران‌های جدی از جمله مسایل پولی و بانکی برای ما ایجاد می‌کنند؛ نگاه بخشی به بودجه و طمع در بودجه از جانب هر کسی که باشد کار بسیار غلطی است.

او ادامه داد: نگاه سیاسی و طمع به بودجه آتشی نیست که تنها بتواند طرف مقابل را بسوزاند و آتشی که گر گرفت در این شرایط همه را می‌سوزاند.

رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در خصوص لابی‌گری‌های انجام شده در بودجه، تاکید کرد: کار مجلس در بودجه لابی‌گری است و اگر لابی‌گری نبود ظرف دو روز بودجه به تصویب می‌رسید./

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.