فیلم/تاجگردون: فردی به شعور مردم گچساران توهین میکند و سپس او را به همین شهر دعوت میکنند
فیلم/تاجگردون: فردی به شعور مردم گچساران توهین میکند و سپس او را به همین شهر دعوت میکنند
تاج‌گردون افزود: شورای محترم نگهبان بینی و بین‌الله اگر من چنین حرفی را می‌زدم من را تایید می‌کردید حتما تایید نمی‌کردید رای در جمهوری اسلامی با بیعت زورکی با یزید دوتاش یکی است؟

غلامرضا تاجگردون در جشن میلاد پیامبر اکرم(ص) که در سالن ورزشی پد خندق گچساران برگزار شد، در بخش هایی از سخنرانی خود اظهار داشت: درسته عزیزی به شعور ملت گچساران توهین کرده و به رای بنده و مردم توهین کرده است و من اورا به قیامت واگذار کرذم بسیار وقیحانه و زشت  و دور از ادب و نزاکت و دین می‌گوید اینکه کسی محبوب باشد ملاک نیست یزید هم محبوب بود بعد که آمد درستش کند گفت رای زیاد مهم نیست با یزید هم مردم بیعت کردند.

تاجگردون افزود: شورای محترم نگهبان بینی و بین‌الله اگر من چنین حرفی را می‌زدم من را تایید می‌کردید حتما تایید نمی‌کردید رای در جمهوری اسلامی با بیعت زورکی با یزید دوتاش یکی است؟

وی گفت: اینکه به شعور مردم گچساران توهین کردن و بعد دعوتش کردن تا در همین شهر بازی سیاسی کند  این کجا در جهت توسعه و  عمران و آبادانی  و عزت مردم گچساران است.

تاجگردون تصریح کرد: من وکیل شما هستم مگه می‌شود سکوت کنم مریض هستم و حالم خوب نیست دکترم گفته است باید سکوت کنم نمیشود حرف نزنم تو به ملتم توهین کردی تو به رای ملتم توهین کردی یزید کی بود من کی هستم یزید فرزند کی بود من فرزند کی بودم یزید شیر چه کسی را خورد من شیر چه کسی را خوردم یزید کجا جنگید من کجا جنگیدم یزید زیر بیرق چه کسی بود و من زیر بیرق چه کسی.

نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مردم وضو گرفته‌اند و رای داده‌اند مردم در آن زمان با نیزه و شمشیر رفتند و با یزید بیعت کردند این‌ها یکی هستند؟ تو در کجا درس دین را خوانده‌ای.


برای مشاهده فیلم روی آن کلیک کنید.

همچنین میتوانید فیلم را در سایت آپارات مشاهده کنید.