جدیدترین خبرها

امنیت در مسیر تردد زائران برقرار است

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان گچساران دوشنبه شب از نحوه تردد زائران در مسیر رفت و برگشت ازموکب‌های مستقر و برپا شده در سطح شهر بازدید کرد.
اشتراک گذاری
07 آبان 1397
کد مطلب : 334179

سرهنگ دوم سیدمحمد موسوی در بازدید از موکب حضرت بی بی حکیمه (س) در گفتگو با توازن ، ضمن تقدیر از زحمات مسئولین موکب های سطح شهرستان بخاطر مدیریت صحیح اظهار داشت : خدمت به زائران حسینی از اجر معنوی زیادی برخوردار است و باید همواره مورد توجه باشد.


وی تصریح کرد: نیروی انتظامی برای خدمات رسانی به زائران حسینی از هیچ تلاشی کوتاهی نمی کند.
سرهنگ موسوی تامین امنیت زائران توسط پلیس را مایه افتخار دانست و گفت: خدمت به زوار ابا عبدالله الحسین (ع) عبادت است و خوشبختانه با بکارگیری تمام توان، امنیت مطلوبی برای زائران ابا عبدالله الحسین (ع) برقرار است.
وی افزود: به منظور تسهیل تردد زائران حسینی در محورهای مواصلاتی این شهرستان عوامل انتظامی و راهور با حداکثر توان خود امنیت زوار را برقرار می کنند.
فرمانده انتظامی شهرستان گچساران از مشتاقان زیارت عتبات عالیات درخواست کرد: نهایت همکاری را با انتظامی داشته باشند و از شتاب و عجله کردن بی مورد خود داری کنند.
وی با اشاره به اقدامات خوب و تحسین برانگیز مردم در برپایی مواکب این امر را مطلوب ارزیابی کرد و از زحمات موکب و زائر سرای حضرت بی بی حکیمه (س) در بحث خدمت‌رسانی به زائران اربعین تقدیر و تشکر بعمل آورد .
فرمانده نیروی انتظامی گچساران بیان کرد : امنیت بسیار خوبی برای اسکان و تردد زوار اربعین حسینی توسط نیروهای نظامی و انتظامی و همکاری و مدیریت صحیح موکب داران برقرار شده است که جا دارد از همه تلاشگران تقدیر و تشکر کنم. امیدواریم خداوند متعال این خدمت را از همکاران ما بپذیرد و ما هم به نوعی نیز خادم زائران باشیم.

انتهای پیام/ط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.