جدیدترین خبرها

کشف ۳۰ کیلوگرم مواد مخدر در بویراحمد

جانشین فرماندهی انتظامی بویراحمد گفت: 30 کیلو گرم مواد مخدر در جاده لردگان به زیلایی در شهرستان بویراحمد کشف و در این رابطه یک نفر دستگیر شد.
اشتراک گذاری
07 آبان 1397
کد مطلب : 334145

جانشین فرماندهی انتظامی بویراحمد گفت: ۳۰ کیلو گرم مواد مخدر در جاده لردگان به زیلایی در شهرستان بویراحمد کشف و در این رابطه یک نفر دستگیر شد.

سرهنگ رستمی در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: این مقدار مواد مخدر از یک دستگاه خودروی زانتیا در عملیات ایست و بازرسی ماموران پاسگاه انتظامی شهرستان بویراحمد کشف شد.
وی افزود: ماموران پاسگاه حین بازرسی خودرو های عبوری به یک دستگاه زانتیا مشکوک و خودرو را متوقف کردند.
سرهنگ رستمی بیان کرد: ماموران با استفاده از تجربیات فنی و تخصصی خود در بررسی از این خودرو موفق به کشف ۳۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک که به طور ماهرانه ای جاسازی شده بود، شدند.
جانشین فرماندهی انتظامی بویراحمد با اشاره به معرفی قاچاقچی دستگیر شده به مرجع قضایی، تصریح کرد: مبارزه با پدیده شوم مواد مخدر با جدیت از سوی پلیس دنبال می شود.
وی افزود: با توجه به نقش بی بدیل شهروندان در دستاوردهای پلیس، از شهروندان خواست بیش از گذشته با ماموران انتظامی برای مبارزه با مواد مخدر همکاری کنند و هر گونه مورد مشکوکی را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.
در سال ۱۳۹۶ چهار تن و ۶۹۶ کیلوگرم انواع مواد مخدر در این استان کشف و ضبط شد.
چهار هزار و ۷۱ کیلو گرم آن ماده مخدر از نوع تریاک و مابقی حشیش، ماری جوانا، هرویین و دیگر انواع مواد مخدر بوده و در این راستا یکهزار و ۸۴۶ نفر دستگیر، ۳۳۷ دستگاه خودرو توقیف و ۶۸ باند منهدم شدند.
کهگیلویه و بویراحمد در سال‌های اخیر به یکی از محورهای حمل و توزیع مواد مخدر از جنوب و شرق به مناطق مرکزی و غرب کشور تبدیل شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.