جدیدترین خبرها

از نبود تاجگردون تا ضعف مدیران

نبود پشتوانه در استان، نبود مدیران بومی در راس، نبود نماینده قوی، نداشتن عزم استانداران برای پر کردن خلاهای اون روزهایی که گچساران آرزوی حتی یک سالن جهت ورزش کردن برای جایگزین سالن کوچک و پر رفت و آمد تختی پیر داشت.
اشتراک گذاری
06 آبان 1397
کد مطلب : 334136

ایمان قاسمی
گچساران سالها در نبود توسعه در خوابی عمیق فرو رفته بود.
نبود پشتوانه در استان، نبود مدیران بومی در راس، نبود نماینده قوی، نداشتن عزم استانداران برای پر کردن خلاهای اون روزهایی که گچساران آرزوی حتی یک سالن جهت ورزش کردن برای جایگزین سالن کوچک و پر رفت و آمد تختی پیر داشت.
بله یک شخص به این یکه تازی ها پایان داد. مهره چینی هایش شاید نیازهای شهرستانش را برآورده نکرد ولی نشان داد که گچسارانی میتواند مدیر و معاون استاندار هم باشد با اختیار کار کند و مهره چینی کند و حتی نیروی بومی جذب کند که کوچکترین حق از دست رفته شهرستان بود.
طوری که در استان زمزمه شد که آبدارچی های ادارات هم با نامه تاجگردون استخدام میشوند چه رسد به مدیران و معاونین.
ولی حال این روزهای مدیران بومی در استان روایتی ناراحت کننده دارد. درست در روزهایی که غلام گچسارانی ها بعلت کسالت در بیمارستان بستری شد چهره واقعی بعضی از نقاب داران رو شد. رفت و آمد های نماینده های حوزه های دیگر با نیروهای تاجگردون و مدیرانی که ادعای نان و نمک خوردن دارند نشان از آن دارد که وقتش برسد از این شاخه پریدن ها به رفاقت و تعهد می ارزد. رفت و آمد هایی که هیچ پیامی جز آینده سیاسی شهرستان را ندارد.
چه شده که اینچنین مخالف ها از دور بودن تاجگردون در حال پایکوبی هستند؟
جوابش پاسخی جز یک عمر گوشه گیری جناح مخالف و رقیبانی که با حضور تاجگردون سالهاست همه چیز را در راس از دست داده اند با توجه به حاکم بودن جناح موافق رقیب در راس کشور هم بازنده غلام تاجگردون بوده اند نیست.
نمونه اش مدیرانی سست اراده که گذشته خود را از یاد برده اند با کوچکترین مشکلی که برای تاجگردون پیش آمد میدان را برای جناح بعد خالی و نموده و منافع را ترجیح دادند.
مدیران که کاش ذره ای غیرت تاجگردون برای توسعه شهرستان گچساران در وجودشان بود که حداقل در این مدتی که باید نباشد تکلیف خود را بهتر انجام میدادند نه اینکه بفکر منافع شخصی خود باشند.
این روزها سوژه جدیدتری هم در کانال های منتسب به اصول گراها برای پرونده سازی وحاشیه سازی که بودجه کل استان در گچساران بدست یک نماینده اصلاح طلب هزینه شده درسایت ها و کانال هایی که ظاهرا مسیر را به اشتباه طی میکنند ساخته شده است.
هزینه هایی که تعجب اش بیشتر برای مردم گچساران است که قبل از تاجگردون کجاها هزینه میشد؟ که الان برای از دست دادنش این همه دلخور هستن.
حق از دست رفته گچساران حالا که گرفته شده باید هم ناراحت و پریشان باشید و دست به هر کاری بزنید.
چه شده که همه برای توسعه پیدانکردن گچساران کمر همت به حذف تاجگردون بسته اند.
مدیران سلفی بگیر کجا رفته اند چرا خبری از دفاع آنها نیست چون تاجگردون نیست.
مدیران کل تاجگردون و حتی مدیران بومی چرا سکوت کرده اند. حتما باید تاجگردون باشد که خود نمایی و پیراهن پاره کنید برای جلب توجه! عیارها الان معلوم میشود الان است که میتوان دوست و دشمن را ازهم تشخیص داد.
معامله گر که هستید حداقل رفاقت هم در کنارش فراموش نکنید.
این روزها میگذرد و اطمینان دارم تاجگردون حواسش به همه امورات است.
اشتباه تاکتیکی در چیدمان ها که مدتهاست از تاجگردون بعنوان ضعف اش گوشزد میشد الان به راحتی میتوان حس کرد کاش نماینده گچساران همان انتظاری که از حسن روحانی قبل از انتخاب کابینه داشت خود نیز در انتخاب کابینه اش انجام میداد جوان گرایی و چهره های جدید و کاردان..
درست است که حسن روحانی هم نتیجه نگرفت ولی مردم این انتظار را از شما نماینده محترم داشتند که بعلت تعارف های طایفه ای انجام نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.