جدیدترین خبرها

واگذاری انشعاب فاضلاب در کهگیلویه و بویراحمد اینترنتی شد

به گزارش توازن، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری کهگیلویه و بویراحمد گفت: واگذاری انشعاب فاضلاب و آب در شهرهای این استان اینترنتی شد.
اشتراک گذاری
03 آبان 1397
کد مطلب : 333867

به گزارش توازن، سید علی لدنی نژاد اظهار داشت: متقاضیان در شهرهای کهگیلویه و بویراحمد با مراجعه به سایت شرکت آب و فاضلاب شهری این استان به نشانی اینترنتی WWW.abfa-kb.ir علاوه بر کسب اطلاعات لازم می توانند برای دریافت اینترنتی انشعاب فاضلاب و آب نام نویسی کنند.
وی افزود: مهمترین اهداف این اقدام شامل تسهیل در خدمات رسانی به مردم، کاهش تعداد ترددهای شهری و صرفه جویی در وقت و هزینه مشترکان شهرهای کهگیلویه و بویراحمد است.
مدیرعامل شرکت۱کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: واگذاری و نصب انشعاب فاضلاب در شهرهای این استان مستلزم انجام کارهای توجیهی و فرهنگی بیشتر است.
لدنی نژاد عنوان کرد: اتصال مشترکان شهرهای کهگیلویه و بویراحمد به شبکه فاضلاب ضرورتی اجتناب ناپذیر بوده و تاکنون نیز آگاهی بخشی لازم در همین راستا از سوی مسئولان و کارشناسان شرکت آب و فاضلاب شهری استان انجام شده است.
وی ابراز داشت: مهر امسال تاکنون یک و نیم کیلومتر توسعه شبکه توزیع آب آشامیدنی و هشت کیلومتر توسعه شبکه جمع آوری فاضلاب در شهر یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد انجام شده است.
لدنی نژاد گفت: هم اینک سه شهر یاسوج، دوگنبدان و دهدشت دارای شبکه جمع آوری فاضلاب هستند.
وی اظهار داشت: پیش بینی می شود که تا پایان امسال نیز شبکه جمع آوری فاضلاب شهرهای سی سخت و چرام تکمیل و به بهره برداری برسد.

“ایرنا”

انتهای پیام/ط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.