جدیدترین خبرها

۸ کیلوگرم مواد مخدر در حاشیه ۱۰ مدرسه کهگیلویه و بویراحمد کشف شد

جانشین فرماندهی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد از کشف ۸ کیلو و ۲۳۱ گرم مواد مخدر در حاشیه ۱۰ مدرسه در ۳ شهرستان بزرگ این استان خبر داد.
اشتراک گذاری
30 مهر 1397
کد مطلب : 333790

به گزارش توازن به نقل از خبرگزاری تسنیم ، کیقباد مصطفایی پیش از ظهر امروز در نشست ستاد مبارزه با مواد مخدر کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: پلیس با هدف جلوگیری از دسترسی آسان دانش آموزان طرحی را در ۱۰ مدرسه در شهرستان‌های بویراحمد، گچساران و دهدشت آغاز کرد که تاکنون ۸ کیلو و ۲۳۱ گرم مواد مخدر در این محل‌ها کشف شده است.

وی با اشاره به اینکه با اجرای طرح‌های پلیس در حاشیه مدارس ۹ توزیع کننده مواد مخدر و ۵ فرد معتاد دستگیر و تحویل مقام قضایی شدند، عنوان کرد: پلیس تا شعاع ۵۰۰ متر ۱۰ مدرسه مورد نظر این طرح را اجرایی می‌کند و در این زمینه گشت‌های پلیسی را داریم.

مدیرکل بهز یستی کهگیلویه و بویراحمد نیز در این نشست با اشاره به اینکه ۲۱ دستگاه اجرایی استان عضو کمیته پیشگیری هستند، افزود: خانواده در مسائل تربیتی، آموزشی و خود مراقبتی فرزندان نقش مهم و سازنده‌ای را بر عهده دارد.

سید علیرضا موسوی امجد بیان کرد: در ۶ ماه اخیر ۱۹ مصوبه از ۲۵ مصوبه این کمیته از جمله اجرای ۷۵ محور برنامه در سالروز مبارزه جهانی با مبارزه با مواد مخدر، برگزاری جشنواره عشایر در منطقه سقاوه، کارگاه‌های آموزشی و …را اجرایی کردیم.

وی خاطرنشان کرد: برخی دستگاه‌های اجرایی استان با شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر تفاهم نامه دارند که موظف به اجرای یکسری برنامه‌ها بوده که باید منفک از وظیفه ذاتی هر دستگاه باشد.

انتهای پیام/ط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.