جدیدترین خبرها

رئیس کل محاکم عمومی و انقلاب مرکز کهگیلویه و بویراحمد معرفی شد

رئیس کل محاکم عمومی و انقلاب مرکز کهگیلویه و بویراحمد در آئینی با حضور مسئولان استانی معرفی شد.
اشتراک گذاری
28 مهر 1397
کد مطلب : 333735

رئیس کل محاکم عمومی و انقلاب مرکز کهگیلویه و بویراحمد در آئینی با حضور مسئولان استانی معرفی شد.

در آئینی با حضور حجت‌الاسلام مزارعی رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد، گوهرگانی معاون استاندار و برخی مسئولان استانی و شهرستانی خداکرم نیک‌مرام اصل به عنوان رئیس کل محاکم عمومی و انقلاب مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد معرفی و از خدمات حسن نگین تاجی رئیس کل سابق تقدیر شد.

به گزارش توازن و به نقل از تسنیم، رئیس کل سابق دادگاه‌های عمومی و انقلاب شهرستان بویراحمد با تقدیر از تعامل و همراهی مجموعه همکارانش گفت: ۹۶ هزار پرونده در بایگانی الکترونیک ساماندهی شده به گونه‌ای پرونده در کمترین زمان ممکن در اختیار مقام رسیدگی کننده قرار می‌گیرد.

رئیس کل محاکم عمومی و انقلاب مرکز کهگیلویه و بویراحمد معرفی شد

حسن نگین تاجی با تاکید بر اینکه در دوران خدمتم به عنوان رئیس دادگاه‌های عمومی و انقلاب مرکز استان به همراه دادستان بدون نگاه‌های غیر معنوی از هیچ تلاشی برای تحقق عدالت دریغ نکردیم، افزود: در دو سال ۹۵ و ۹۶ ، ۵۰ هزار پرونده اسکن و پالایش شده است.

وی با اشاره به اینکه ابلاغ الکترونیک در دو سال ۹۵ و ۹۶ به ترتیب ۳۳ و ۹۵ درصدی رشد داشته است، ادامه داد:برای ارتقای کیفیت آراء در رسیدگی علمی به جرایم و دعاوی در محاکم طرحی را تحت عنوان « عنصرشناسی » به صورت علمی و کاربردی ایجاد کردیم و با اجرای این طرح ۶ درصد در زمینه صدور آراء نسبت به سال گذشته افزایش خروجی داشتیم.

خداکرم نیک مرام اصل رئیس کل جدید محاکم عمومی و انقلاب مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد نیز در این ائین گفت: تکریم ارباب رجوع، حمایت از حقوق بیت المال در  تمام حال و برخورد قاطع با نزاع‌های فردی و دسته جمعی از اولویت‌های کاری‌­ام در مسئولیت جدید است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.