جدیدترین خبرها

دوره آموزشی آشنایی با معارف دفاع مقدس برای مدیران گچسارانی برگزار شد

دوره آشنایی با علوم و معارف دفاع مقدس، با هدف ارتقاء سطح آگاهی و اطلاعات مدیران و کارمندان ادارات شهرستان روز چهارشنبه ۲۵ مهر در محل سالن اجتماعات فرمانداری گچساران برگزار شد.
اشتراک گذاری
25 مهر 1397
کد مطلب : 333725

به گزارش توازن ؛ سرهنگ حکمتیان فرمانده جدید تیپ ۴۸ فتح استان و مسئول تدریس دوره آشنایی با علوم و معارف دفاع مقدس با اشاره به اهمیت گرامیداشت یاد و خاطره شهداء اظهار داشت : اقتدار کشور مرهون و مدیون خون شهدا ست و به اذعان کارشناسان امنیت ملی ؛ ایران یکی از هفت کشور دارای بالاترین اقتدار ملی است که این اقتدار بدون شک ثمره خون شهدا است .

حکمتیان با اشاره به ارائه گواهی‌نامه حضور برای شرکت کنندگان گفت: برای هریک از شرکت‌کنندگان در این دوره، گواهی حضور  صادر می‌شود.

سید فرزام پورالحسینی مسول آموزش فرمانداری گفت: تجربیات  ارزنده دوران دفاع مقدس نیاز هر روز ماست و ما باید درس های دفاع مقدس را به نسل های آینده انتقال دهیم که یکی از این شیوه های برگزاری دوره های آموزشی ضمن خدمت علوم و معارف دفاع مقدس در سازمان ها و ادارات می باشد.

پورالحسینی با اعلام اینکه در هفته آتی دوره مدیریت استراتژیک در سالن شماره دو فرمانداری گچساران برگزار میگردد افزود : دوره مذکور روز سه شنبه  یکم ابانماه  جهت استفاده عموم کارکنان برگزار میگردد .

وی با بیان اینکه حضور مدیران شهرستانی در این دوره الزامی میباشد ابراز داشت : قابل ذکر است کارمندان دولت در طول یک سال کاری میبایست ۴۰ سال دوره ضمن خدمت را بگذرانند .

انتهای پیام/ط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.