جدیدترین خبرها

همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی در گچساران برگزار شد+تصاویر

جمعه ۲۷ مهرماه هم‌زمان با هفته تربیت بدنی همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی  در گچساران با حضور پرشور جمعی از خانواده ها ، شهروندان و جمع کثیری ازاقشار ورزشی برگزار شد. به گزارش توازن ؛ رئیس اداره ورزش و جوانان گچساران  در همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی اظهار داشت: هر اقدامی که باعث شود ما دورهم جمع […]

اشتراک گذاری
27 مهر 1397
کد مطلب : 333631

جمعه ۲۷ مهرماه هم‌زمان با هفته تربیت بدنی همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی  در گچساران با حضور پرشور جمعی از خانواده ها ، شهروندان و جمع کثیری ازاقشار ورزشی برگزار شد.

به گزارش توازن ؛ رئیس اداره ورزش و جوانان گچساران  در همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی اظهار داشت: هر اقدامی که باعث شود ما دورهم جمع شویم حتما یک اقدام نیک است و چه بهتر که برای یک امری به درستی و زیبایی ورزش باشد.

فریدون عبدالخانی تصریح کرد: برنامه ها و همایش های ورزشی در شهرستان با محوریت نشاط و شادابی در بین خانواده ها و در جهت همگانی و نهادینه کردن ورزش در بین خانواده ها برگزار میشود و در این راستا آمادگی حمایت کامل از هیات های همگانی شهرستان ها را دارد.

عبدالخانی تصریح کرد: امروز باید در زندگی شهری به سلامت جسم و روح بیشتر توجه کرد و بهترین راهکار آن نیز توسعه ورزش بین همه اقشار جامعه است.
وی با بیان اینکه توسعه ورزش عزم و همت جمعی می طلبد، تاکید کرد: هر ورزشکار باید مبلغ ورزش باشد.
رئیس اداره ورزش و جوانان گچساران خاطر نشان کرد: اگر قرار است پیشرفتی در جامعه حاصل شود باید اول از خود شروع کرد تا از سلامتی جسمی و روحی لازم برخوردار شویم.

در این مراسم به قید قرعه هدایایی به شرکت کنندگان اهداء شد.

انتهای پیام/ط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.