جدیدترین خبرها

برنامه مسابقات نفت و گاز گچساران تا پایان نیم فصل اعلام شد

کمیته مسابقات برنامه مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال تا نیم فصل را اعلام کرد.
اشتراک گذاری
24 مهر 1397
کد مطلب : 333612

برنامه مسابقات نفت و گاز گچساران در لیگ دسته دوم فوتبال تا پایان نیم فصل اعلام شد.

به گزارش توازن و به نقل از  سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه مسابقات به شرح زیر است:

معوقه هفته دوم:
• جمعه ۴ آبان :
داماش گیلانیان – اتحاد کامیاران

• یکشنبه ۶ آبان:
مس شهربابک- خیبرخرم آباد
مقاومت تهران – مس نوین کرمان
کاسپین قزوین- چوکا تالش
فولادنوین اهواز- سردار بوکان

هفته هشتم:
• شنبه ۱۲ آبان:
فولادنوین اهواز – استقلال اهواز

• یکشنبه ۱۳ آبان:
شهرداری بم – مقاومت تهران
خوشه طلایی ساوه – شهرداری همدان
اتحاد کامیاران – مس نوین کرمان
خیبرخرم آباد – نفت وگازگچساران
ایرانجوان بوشهر – چوکا تالش

• دوشنبه ۱۴ آبان:
شهرداری بندرعباس- پرسپولیس گناوه
مس شهربابک – نیروزمینی تهران
بعثت کرمانشاه- شهدا بابلسر
پاس همدان – شهرداری فومن
استقلال رامشیر – نفت امیدیه

• سه شنبه ۱۵ آبان
داماش گیلانیان – کاسپین قزوین ( تاریخ قطعی این دیدار با توجه به حضور تیم داماش گیلانیان در جام حذفی کشور پس از انجام قرعه کشی مرحله یک چهارم جام حذفی در روز پنجشنبه ۲۶ مهرماه مشخص خواهد شد)

هفته نهم:
• دوشنبه ۲۱ آبان
مقاومت تهران -داماش گیلانیان
کاسپین قزوین -خوشه طلایی ساوه
چوکا تالش -اتحاد کامیاران
سردار بوکان -شهرداری بم
شهرداری همدان -فولادنوین اهواز
استقلال اهواز -ایرانجوان بوشهر

• سه شنبه ۲۲ آبان
جهادنصر سیرجان -خیبرخرم آباد
شهدا بابلسر -شهرداری بندرعباس
نیروزمینی تهران -بعثت کرمانشاه
نفت وگازگچساران -مس شهربابک
پرسپولیس گناوه -استقلال رامشیر
نفت امیدیه -پاس همدان

هفته دهم: 
• دوشنبه ۲۸ آبان
مس نوین کرمان- سردار بوکان
خوشه طلایی ساوه- مقاومت تهران
داماش گیلانیان- شهرداری بم
اتحاد کامیاران- استقلال اهواز
فولادنوین اهواز- کاسپین قزوین
ایرانجوان بوشهر- شهرداری همدان

• سه شنبه ۲۹ آبان
شهرداری بندرعباس- نیروزمینی تهران
جهادنصر سیرجان- نفت وگازگچساران
بعثت کرمانشاه – مس شهربابک
پاس همدان – پرسپولیس گناوه
خیبرخرم آباد- شهرداری فومن
استقلال رامشیر- شهدا بابلسر

هفته یازدهم:
• یکشنبه ۴ آذر
شهرداری بم- خوشه طلایی ساوه
مقاومت تهران- فولاد نوین اهواز
کاسپین قزوین – ایرانجوان بوشهر
چوکا تالش – مس نوین کرمان
شهرداری همدان – اتحاد کامیاران
سردار بوکان – داماش گیلانیان

• دوشنبه ۵ آذر:
مس شهر بابک – شهرداری بندر عباس
شهدا بابلسر – پاس همدان
نفت و گاز گچساران – بعثت کرمانشاه
نیرو زمینی تهران – استقلال رامشیر
شهرداری فومن – جهاد نصر سیرجان
نفت امیدیه- خیبر خرم آباد

هفته دوازدهم:
شنبه ۱۰ آذر:
چوکا تالش – سردار بوکان

• یکشنبه ۱۱ آذر:
مس نوین کرمان- استقلال اهواز
خوشه طلایی ساوه – استقلال اهواز
اتحاد کامیاران – کاسپین قزوین
فولاد نوین اهواز – شهرداری بم
ایرنجوان بوشهر- مقاومت تهران

• دوشنبه ۱۲ آذر:
شهرداری بندر عباس – بعثت کرمانشاه
جهاد نصر سیرجان – نفت امیدیه
شهرداری فومن – نفت و گاز گچساران
خیبر خرم آباد – پرسپولیس گناوه
پاس همدان – نیرو زمینی تهران
استقلال رامشیر – مس شهر بابک

هفته سیزدهم:
• یکشنبه ۱۸ آذر:
شهرداری بم – ایرانجوان بوشهر
مقاومت تهران – اتحاد کامیاران
داماش گیلانیان – فولاد نوین اهواز
شهرداری همدان – مس نوین کرمان
سردار بوکان – خوشه طلایی ساوه
استقلال اهواز –  چوکا تالش

• دوشنبه ۱۹ آذر:
مس شهر بابک – پاس همدان
شهدا بابلسر –خیبر خرم‌آباد
نفت وگاز گچساران – شهرداری بندر عباس
بعثت کرمانشاه – استقلال رامشیر
پرسپولیس گناوه – جهاد نصر سیرجان
نفت امیدیه – شهرداری فومن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.